4c6f1banner

2013 metų balandžio 30 d.

Slaptose liejyklose, giliai po Šiverpikų kalnais, Molten Alliance kuria naują mirtiną ginklą, kuris savyje turės Ugnies Legiono jėgą su dredžų geležiniais sugebėjimais. Ten kalviai testuoja savo naujus sutvėrimus ant nekaltų kalinių, ir kol jie nepagerins savo technologijų iki tobulybės, jie nebus pasiruošę pulti Tyrijos pasaulio.

Paskutinėje dalyje Flame and Frost, jūs su savo draugais charr‘u Roks ir nornu Brahamu trenksite stiprų smūgį į Molten Alliance. Pulkite priešų ginklų sandėlius, ir panaikinkite grėsmę, kokios dar niekas nematė Tyrijoje!!

Nauji ypatumai

Molten-Bosses-1Nauji požemiai  — Molten Weapon Facilities

Pasiruoškite mūšiams prieš Molten Alliance visiškai nauji požemiai Gyvoje Istorijoje! Kovokite kartu su Roks ir Brahamu finalinėje kovoje prieš susivienijusius dredžų ir ugnies legiono karius, ir priartėkite prie šios istorijos finalinio boso, kuris įeis į Guild Wars 2 istoriją!


gw2-pvpAsmeninės PvP arenos ir stebėtojo rėžimas

Asmeninės PvP arenos leis žaidėjams susikurti asmeninius mačus su galimybe pasidaryti asmeninius nustatymus pasirinktoje arenoje! Stebėtojo rėžimas žaidėjams leis stebėti kovas pačiame žaidime. Balandžio 30 diena mes paleisime šias abi funkcijas ribotame beta testavimo režime. Pradžioje, sukurtose arenose bus ribojamas žaidėjų skaičius, bet stebėti galės visi.


c9980New-World-vs-World-AbilitesNauji įgūdžiai World vs. World režme

Duokite savo personažui didesnį pranašumą  su naujais įgūdžiais WvW režime. Tapkite mūšio lauke žaibu su Arrow Cart Mastery! Įbauginkite priešų sargus vien tik su savo vienu įgūdžiu – Guard Killer iš penkių pakopų!


98357New-Guild-MissionsNaujo misijos gildijoms

Suburkite savo gildiečius į vieną komandą naujiems išbandymams! Pasiverskite į kvaganus misijoje guild rush šaltuose Frostgorge Sound vandenyse, o taip pat suraskite 30 naujų vietovių visoje Tyrijoje misijoje guild trek!


e0197Retribution_screen-1Apgulties ginklai ir baneriai ant nugaros

Sėkite mirtį mūšio lauke gildijos vardu!
Dabar jūs galėsite gauti iš gildijos stiprius apgulties ginklus WvW režime arba gaukite naujas spalvas ant jūsų gildijos šarvų.


Vaizdai

f2c99Retribution_screen-2 3904dRetribution_screen-4 271aaRetribution_screen-6 49c90Retribution_screen-5