Mūšis

Guild Wars 2 Бой

Mūšis žaidime Guild Wars 2 yra įdomus, dinamiškas ir vizualiai įspūdingas.

Manevruoti aplinkui priešą tam kad padaryti didžiausią žalą, arba nusiųsti jį gražiam skrydžiui. Sukurti milžiniškas akmens rankas, kurios griaus viską aplinkui, iškvieskite milžinišką Tornado, ar iškviesti plėšriųjų paukščių pulką, kad nugalėtumėte savo priešus.

Keisti mūšio rezultatus naudojant improvizaciją ir taktiką. Sujungti įvairias profesijas tam kad būtų didesnė žala padaryta puolimo metu, pavyzdžiui, šaudyti per ugnies sukurtas sieną iš strėlių tam kad jų daroma žala būtų dar didesnė arba siųsti  augintinius per nuodingus debesis, kad jie išplatintų į priešo gretas nuodus.

Apžiūrėkite apylinkes ir ieškokite galingo ginklo. Paprasta akmens gabalas kvalifikuoto elementalisto rankose gali virsti meteoritų lietumi. Išlaikykite savo dieną, paimdami kontrolę galingo apgulties ginklo mūšio lauke.

Įgūdžių sistemą labai lengva išmokti. Žaidime Guild Wars 2, jūs pradėsite su stipriais baziniais įgūdžiais, bet žaidimas leidžia žaidėjui įgūdžius įsisavinti stipriau ir giliau. Pagrindinius įgūdžius gausite, atsižvelgiant į ginklą, ir tada galėsite keisti savo įgūdžių rinkinį, pridėdami gydančius, rasės, klasės ar net ypač galingus, elitinius įgūdžius.

 

Staripsniai apie mūšį:

Pirma dalis: gebėjimai
Antra dalis: ginklai, rasės ir profesijos
Treitų apžvalga
Gydymas ir mirtis