Tavo pasaulis

„Guild Wars 2“ – tai internetinis vaidmenų žaidimas su greitu kovos tempu, su turtinga ir išsamia istorijos visuma, su nuostabiu kraštovaizdžiu, trys žaidimo režimai – ir jokių abonentinių mokesčių!

Drakonų šešėlyje

Iš kartos į kartą karas ir chaosas karaliavo visoje Tyrijos žemėje. Penkios Didžiosios rasės kovojo ir konkuravo vieni su kitais, bandydami palenkti galios balansą savo naudai. Ir tada pabudo drakonai. Galingi padarai pabudo iš savo tūkstantmečio miego po žeme ir jūroje. Drakonai kartu su savimi nešė griaunantį magišką kvėpavimą ir sukūrė didelius legionus savo vergų. Nemirtingas drakonas vardu Zaytanas prikėlė su savim paskendusią rasę Orr, kartu sukeldamas žemės drebėjimą ir cunamį, ko pasėkoje buvo sunaikinti dideli miestai visoje Liūdesio Jūroje (Sea of Sorrows).

Numirelių Zaytano armija pakilo iš jūros trokšdama sunaikinti penkias Tyrijos rases: Charr‘us, aršios katės karių rasės, Asura‘s, maži, tačiau protingi burtininkai ir išradėjai, Norn‘us, didžiulius vilkolakius iš atšiauraus šiaurės žemo, Sylvari‘us – paslaptinga jauna rasė, ir žmonės – užsispyrusi bei karinga tauta. Herojai iš penkių rasių turi pamiršti senovės kerštą vienas kitam ir susivienyti prieš bendrą priešą. Magija, technologijos ir šaltas plienas lems tolimesnę ateitį šiam pasauliui…