Visi mes jau skaičiuojame dienas, iki pirmo atviro beta-testo, įvyksiančio savaitgalyje, kuris prasidės penktadienį, balandžio 27 dieną, vidurdienį pagal PDT (22:00 Lietuvos laiku) ir baigsis sekmadienį, balandžio 29 dieną 11:59 pm pagal PDT (10:00, balandžio 30 dieną Lietuvos laiku).

Yra keletas svarbių dalykų, kuriuos mes turime žinoti apie ateinantį beta-savaitgalį.

– Yra tik vienas garantuotas būdas, kuris leis papulti į beta-testą — užsisakyti išankstinę žaidimo kopiją.
– Tie kurie, jau yra tai padarę, sekančią savaitę gaus laišką su visomis instrukcijomis.
– Tai atviras beta-įvykis, o tai reiškia, kad jums nedraudžiama skleisti informaciją. Taigi, galėsite filmuoti, fotografuoti, rašyti apžvalgas ir t.t.

Pažiūrėkime, kas jūsų laukia beta-testo metu.

Pasirinkimas – jūs galėsite sukurti charr‘us, žmones arba norn‘us, ir išsirinkti bet kurią iš aštuonių profesijų. Jūsų profesijos ir rasės pasirinkimas labai svarbus dėl jūsų asmeninės istorijos, ir šis pasirinkimas paskiria startinę vietovę. Mandagaus žmogaus-mesmero bus visiškai kita startinė vietovė, negu charr‘o inžinieriaus – tarnyba geležiniame legione. Savo norams patenkinti jūs galėsite sukurti kelis tokius personažus ir pabandyti visas startines vietoves.

Pasaulių kovos jeigu jūs norėsite išbandyti PvP epiniuose masiniuose kiekiuose, užsukite į WvW, kur trys komandos, susidedančios iš šimtų žaidėjų, kovoja viena priešais kitą keturiuose dideliuose žemėlapiuose. Jūs galėsite susiorganizuoti pilies apgultis, daryti reidus į resursų kasyklas, statyti galingus ginklus, daryti pasalas jūsų priešams ir dalyvauti masinėse PvP kovose. Mes perspėjame, kad WvW tokia įdomi žaidimo dalis, kad jūs rizikuojate praleisti ten visą savaitgalį.

PvP jums ir man po to, kaip jūs pabandysite žaidimą, išbandykite savo sugebėjimus Guild Wars 2 PvP režime, kur žaidėjai kovoja dėl taškų sudėtinguose, bet nedideliuose žemėlapiuose. Mes reguliuojame žaidėjų lygį PvP režime, ir todėl visi žaidėjai turi vienodas galimybes. Jeigu jūs turite priklausomybę, arba jūs mylite „online“ šaudykles, jūs būtinai turite išbandyti PvP režimą žaidime Guild Wars 2!

Aš myliu L.A. pirmą kartą per visą šį laiką, mes leisime žaidėjams išbandyti beta-versiją su sostine Lion`s Arch. Būtinai pasivaikščiokite jo gatvėmis, kosmopolitinės prekybos centru, pabendraukite su prekybininkais ir keliautojais iš visų Tyrijos kampelių, pasinerkite pro Asuros vartus, arba atverkite sau įžymiąją „diving platform“ pačiame Diverse Ledges (paskendusi platforma). Lion`s Arch visiškai nepanašus į kitus miestus!

Kaip jūs matote, pas mus yra tona medžiagos, kurią reikia išbandyti artėjančiame beta-teste balandžio 27-29 dienomis. Tai daug daugiau kontento, negu vienas žmogus sugebės išbandyti per 60 žaidimo valandų, o juk mes dar neįjungėme asuros ir silvari į šį beta-testą! Visa laimė, kad tai ne paskutinis įvykis prieš išleidžiant žaidimą, taigi sekite naujienas!

Pasimatysime žaidime.