Wintersday — žiemos festivalis, kuris trunka kelias savaites visoje Tyrijoje (išskyrus Orr, taip kaip ten nelabai linksma). Tixx keliauna per visus miestus, nešdamas linksmybes, naujus įvykius ir siurprizus. Ir taip, mes jau kalbėjome apie žaisliukus? Įeikite į skraidančias Tixx dirbtuves  ir ten jūs rasite naują „instatntą“ skirtą penkiems žmonėms.

Gruodžio 14

Šventinis Wintersday prasideda! Jūs rasite kostiumuotus besmegenius, dovanas ir linksmybes visoje Tyrijoje ir Rūke, bet Lion’s Arch taps pagrindiniu šventės miestu. Kiekvienais metais Lion’s Arch miestelėnai papuošia miestą šventinėmis dekoracijomis, kurias apgaubia šventinės giesmės.

Netgi Zommoros, ekscentriškas džinas, uždarytas Mystic Forge myli Wintersday festivalį. Jis pavers savo kalve dideliu sniego kamuoliu, kurio viduje jūsų laukia trys nauji šventiniai pasiūlymai.

Winter Wonderland
Jums prireiks daugiau negu vienos poros žieminių batų, tam kad įveiktumėte naują šokinėjimo Wintersday puzlę. Pakalbėkite su Festive Youth netoli sniego rutulio Lion’s Arch mieste, tam kad išbandytumėte savo laimę ir savo pusiausvyros būseną.  paslappasla ptis   paslap tis  pas laptis   paslapt is  pasl aptis  pa slaptis  p aslap tis  paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis

 

Snowball Mayhem
Jeigu pas jus stiprus šventinės dvasios jausmas ir jūsų taikli ranka, apsilankykite Festive Lionguard netoli sniego rutulio Lion’s Arch mieste ir išbandykite naują PvP — žaidimą su sniego gniūžtėmis!

  paslaptis

  paslaptis

  paslaptis

Bell Choir
Viduryje sniego rutulio Lion’s Arch mieste, naujas muzikinis pasiūlymas, į kurį patekti galėsite dėka Bell Maestro. Nesvarbu, ar jūs turite klausą — Wintersday, tai jau harmonija.

  paslaptis

  paslaptis

  paslaptis

Gruodžio 15, The Grove (pradžia 20:00)

Pirmas žaislų meistro sustojimas įvyks silvarių gimtinėje. Viduryje dirižablio jūs sutiksite Tixx ir jo, dėl kažkokios priežasties, nestabilų golema Toxx. Jūs pamatysite seriją unikalių įvykių, kurie apibudins naują žaisliuką. Taigi kokį magišką stebuklą sukūrė meistras Tixx silvariams?

paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis

paslaptis paslaptis pa

paslaptis paslaptisslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis paslaptis

Gruodžio 16, Divinity’s Reach (pradžia 20:00)

Antroje žiemos turo dalyje, dirižablis Tixx skraido virs Krytos sostinės. Apsilankykite Tixx dirbtuvėse ir įveikite naujus išbandymus, kurie surišti su nauju žaisliuku, kurį meistras sukūrė specialiai dėl žmonių.

 

 paslaptis paslaptis

 paslaptis paslaptis

 paslaptis paslaptis

Gruodžio 17, Black Citadel (pradžia 20:00)

Charr‘ai taip pat myli Wintersday, žinoma savotiškai ir žiauriai. Stebuklingos Tixx dirbtuvės užsilaikys virš Black Citadel vieną dieną. Apsilankykite jose, tam kad pamatytumėte, kokius žaisliukus Tixx ir jo Funwerks Krewe sukūrė Charr‘ams.

paslaptis paslaptis

 paslaptis paslaptis

 paslaptis paslaptistis

Gruodžio 18, Hoelbrak (pradžia 20:00)

Nornai sveikina žaisliukų meistro dirižablį kybantį virš Hoelbrak. Koks žaisliukas mielas ir pakankamai tvirtas, tam kad tiktų geraširdžiams nornams? aplankykite Tixx dirbtuves ir tai patys sužinosite! paslaptis paslaptis

 paslaptis paslaptis

 paslaptis paslaptis

paslaptis paslaptis

Gruodžio 19, Rata Sum (pradžia 20:00)

Tai prieš paskutinė vieta, Tixx grįžta į savo gimtinę. Šiais metais Tixx sukūrė ypatingą žaisliuką, kurį gali pamilti tik asuros. Užlipkite į jo dirbtuves ir sudalyvaukite dar viename šventiniame pilname chaoso įvykyje!

 

paslaptis paslaptis

paslaptis paslaptis

paslaptis paslaptis

Gruodžio 20 (pradžia 20:00)

Lion’s Arch

Žaisliukų meistras Tixx pagaliau atvyksta į Lion’s Arch! Jis ypatingas svečias Wintersday festivalyje, Tixx ir jo parduotuvė liks Lion’s Arch iki pat festivalio pabaigos. Jis turi paruošiąs po specialią dovaną kiekvienam, kas apsilankys Lion’s Arch mieste. Aplankykite jį ir sudalyvaukite visose įvykiuose įskaitant ir buvusius, arba išbandykite save naujame įvykyje – Toypocalypse!

paslaptis paslaptis

paslaptis paslaptis

Toypocalypse

Žaisliukai Tixx dirbtuvėse išprotėjo! Jie bando užkariauti didžiulę mašiną kuri randasi dirbtuvių centre ir gamina žaisliukus, ir jeigu tai jiems pavyks, Wintersday šventės bus sugadintos! Apsaugokite Tixx’o dovanas pristatančias karvutes ir didžiulę mašiną nuo išprotėjusių žaisliukų bangos.

paslaptis paslaptis

paslaptis paslaptis

Meniniai vaizdai