Kaip skelbia kaip kurie portalai, vienas iš jų talktyria.net, parodoje PAX 2011, kūrėjai atskleidė šiokios tokios informacijos apie gildijas žaidime Guild Wars 2. Kas yra žinoma šiuo momentu:

– Buvimas kokioje nors gildijoje yra taikomas visai vartotojo sąskaitai (account). Tai yra jeigu jūs priregistravote į kažkokią gildiją, tai visi esantys jūsų personažai bus toje gildijoje. Tačiau, jūs galite įstoti bet kokį kiekį gildijų ir persijunti tarp jų bet kada bet kuriuo laiku ir su bet kuriuo personažu.

– Darant bet kokius veiksmus (Eriko Flanumo žodžiai „praktiškai bet kokių“) kartu su jūsų gildijos draugais, gausite gildijai įtakos taškų (Influence). Juos galima panaudoti gerinant gildiją (pavyzdžiui, didinant sandėlio vietą ir t.t.), arba specialiems žaidimo daiktams. pavyzdžiui, vėliava, kuri duos daugiau  XP gildijos nariams kurie bus šios vėliavos veikimo zonoje.

– Kaip kurios gildijos galės užimti Citadeles (keeps) esančias WvW (pasaulis prieš pasaulį) PvP (žaidėjas prieš žaidėją) ir panaudoti savo įtaką jų gerinimui.

Ką gi, panašu kad gildijos žaidime Guild Wars 2 tampa kažkuo nauju, nestandartinėm ir neįprastom… Ar tai gerai ar tai blogai – sužinosime kaip pasirodys žaidimas 🙂