Nuo tada, kaip mes paskelbėme startą, kad jau galima įsigyti GuildWars 2 išankstinę žaidimo kopiją ir apie tai, kad žaidimą bus galima pradėti žaisti 3 dienom anksčiau, mes gavome labai daug klausimų apie tai, kaip veiks vardų rezervavimas tiems, kurie žaidė GuildWars pirmąją dalį. Viskas bus taip:

Personažų vardai GuildWars pasaulyje veikia visiškai kitaip negu kituose MMO. Tuo tarpu kai daugumoje MMO personažų vardai unikalūs tiktais serverio ribose, GuildWars ir GuildWars 2 vardai yra unikalūs visame žaidime. GuildWars 2 žaidime, kai žaidėjas pasirenka vardą, pavyzdžiui, Wizardex, jie arba jos gauna galimybę naudoto jį visuose pasauliuose (serveriuose). Akivaizdu, kad gauti  vardą ankščiau už visus, tampa svarbiau už viską.

Originalioje Guild Wars dalyje niekas negali turėti tokio vardo kaip Wizardex, todėl kad vardai pasirenkami iš dviejų arba kelių žodžių. Bet kokius vardus, susidedančius iš vieno žodžio, bus galima pasidaryti, kai bus paskelbtas 3 dienų išankstinis startas. Tačiau, šiuo metu egzistuoja 20 milijonų vardų, kurie susideda iš dviejų žodžių, kuriuos panaudojo žaidėjai iš Guild Wars. Mums teko padaryti tokią vardų politiką, kuri leistų žaidėjams išlaikyti savo vardus, ir tuo pačiu atlaisvintų nenaudojamus vardus kitiems žaidėjams.

Mes vykdome tokią politiką: kad išsaugoti jūsų vardus iš originalaus GuildWars ir pernešti juos į GuildWars 2, jums bus reikalinga aktyvi žaidimo paskyra iš GuildWars (apie tai smulkiau skaitykite žemiau), ir jums reikia sukurti personažą su norimu vardu iki tada kai bus paleistas 3 dienų išankstinis startas arba oficialus GuildWars 2 startas.

Antrą diena po starto (po to kai atsakysime į visus klausimus, kuriuos gaus pagalbos tarnyba per pirmą dieną), mes atlaisvinsime visus nepanaudotus vardus ir jie taps prieinami visiems naujiems GuildWars 2 žaidėjams.

Kad realizuoti šią sistemą, mums reikia sudaryti aktyvių GuildWars žaidėjų vardų sąrašą. Šie vardai bus rezervuoti tam tikram laikui: 3-jų dienų išankstinio starto ir 1-nos dienos po oficialaus starto laikotarpiui. Šį sąrašą mes padarysime per dvi savaites, iki GuildWars 2 oficialaus starto.

Aktyvūs žaidėjai bus laikomi tie, kurie bent vieną kartą apsilankys GuildWars žaidime laikotarpyje nuo 2012 metų sausio 1 dienos iki dienos, kada bus padarytas vardų sąrašas.

Mes perspėsime jus, kai bus sudarinėjamas vardų sąrašas, bet tai nėra labai svarbu, taip kad jums nėra tikslo laukti šios dienos. Jeigu jūs norite užsirezervuoti savo vardą iš originalaus GuildWars žaidimo, prisijunkite į žaidimą, ir mes žinosime, kad jūs – aktyvus žaidėjas.

Pasimatysime žaidime,
GuildWars 2 Komanda

Sutrumpintai:
Padaryti vardo rezervavimą iš originalaus GuildWars žaidimo, jums reikia
1. Prisijungti prie GuildWars žaidimo, nors vieną kartą iki tos dienos, kai bus sudarinėjamas vardų sąrašas.
2. Priskirti GuildWars paskyra prie GuildWars 2 paskyros.
3. Susikurti personažą su jūsų rezervuotu vardu, kai bus paskelbtas 3-jų dienų išankstinis startas arba pirma oficialaus starto diena.