Sveiki visi! Mano vardas Nate Long ir aš esu web komandos programuotojas kuris atsakingas už lyderių lenteles. Aš noriu paskelbti, kad pirmas lenteles mes paleidžiame jau šiandieną! Šio dalyko daugumas jūsų prašė labai jau senai, ir mes pasiruošę parodyti tai, ką jūs sukūrėte.

Jeigu esi nekantrus, tai gali iškarto eiti šiuo adresu http://leaderboards.guildwars2.com, ir pamatyti viską pats iškarto. Na, o mes jums norime duoti nedidelę apžvalgą, ką mes paleidžiame, tam, kad įsitikinti, ar jūs tikrai pamatysite puslapyje viską tą ko reikia.

Trumpa apžvalga

Mes nenorėjome, kad lyderių lentelė taptų paprasta vieta, kur būtų matomi geriausi žaidėjai žaidime — mes norėjome jums pristatyti vietą, kur galima pamatyti žaidimo pulsą visumoje ir geriau suprasti savo vietą jame. Kaip atspirties tašką žaidimo kelyje, mes pateikiame lyderių lenteles, kurios apima tris žaidimo sritis: Player vs. Player (PvP), World vs. World (WvW) ir Pasiekimai (Achievements). Mes pradėjome nuo 100 geriausių žaidėjų PvP ir pasiekimų srityse, bet kelių savaičių bėgyje, mes padidinsime šį skaičių ir pridėsime naujus duomenų filtravimo būdus, tam kad jūs galėtumėte pamatyti dar įdomesnę situaciją.

736acleaderboardsaPlayer vs. Player

PvP lyderiu lentelė formuojama pagal PvP reitingus. Dabar mes jums nepasakosime reitingų apskaičiavimo formulės, bet lentele leis jums pamatyti, kaip žaidėjui, kurią vietą jūs užimate. Mes norime jums pateikti kuo šviežesnę informaciją, taip, kad šią lentelę mes atnaujinsime kelis kartus per dieną.

PvP duomenys yra paremti turnyrais iš vieno raundo, taip kad jūsų turnyrai iš trijų raundų ir bendrų kovų visiškai neturės jokios įtakos šioje lentelėje. Tam, kad išvengti dažnos rotacijos PvP lyderių lentelėje, mes įvedėme naują reikalavimą, pagal kurį jūs turite būtinai sužaisti 10 kovų, ir tik po to jūs būsite įtrauktas į lyderių lentelę.

Reikšmių paaiškinimas:

  • Rank – Einama pozicija lentelėje, pagrysta PvP reitingu.
  • Wins – Iš viso laimėtų PvP kovų.
  • Losses – Iš viso praloštų PvP kovų.
  • Win Percentage – Laimėjimų procentinė išraiška įskaitant visas žaistas kovas.

c99f1leaderboardsb

World vs. World

WvW lyderių lentelė rodo visus pasaulius ir žaidėjus, atrūšiuotus pagal WvW reitingus. Šie duomenys reguliariai buvo skelbiami forume, bet mes įtikimies, kad nauja sistema bus kur kas labiau suprantamesnė ir patogesnė. Ši lentelė atsinaujins kartą per savaitę, tam, kad jūs galėtumėte pamatyti kovų rezultatus.

Reikšmių paaiškinimas:

  • Rank – Einama pozicija, pagrysta pasaulio reitingu.
  • Rating – pasaulio reitingas, paremtas mūsų naudojamo algoritmo Glicko-2 skaičiavimais.
  • Deviation – einamo reitingo stabilumas. Kuo didesnis skaičius, tuo stabilesnis pasaulis reitingų lentelėje.
  • Volatility – Laukiamas reitingo judėjimas. Kuo žemesnis skaičius, tuo stabilesnis serveris, o didelis skaičius rodo, kad serveris dažnai keičia vietą reitingų lentelėje.

Pasiekimai

Žaidime yra didelis kiekis skaičių iš kurių mes galime pasirinkti kaip atskaitos tašką, tačiau mes manome, kad bendras pasiekimų skaičius, labai geras progreso matavimo vienetas. Mes atnaujinsime šia lentelę labai dažnai, taip, kad mes laukiame draugiškų rungtynių šioje reitingų lentelėje.

Ateitis

Mes turime daug planų pagerinti ir išplėsti šiuos duomenis, tam, kad pagerinti informacijos kiekį visame žaidime. Dabartinės lentelės tai mažas bandomasis kąsniukas, tai ką mes darome. Ir kaip visada, mes su mielu noru išklausysime jūsų nuomonės apie tai, taip, kad rašykite savo idėjas, pasiūlymus ir komentarus forume. Ačiū už tai, kad perskaitėte šią apžvalgą, ir aš tikiuosi, kad jums patiks Guild Wars 2 lyderių lentelės!

6cbd5gw005