Sveiki visi! Aš Matt Wuerffel, vienas iš Guild Wars 2 gameplay dizainerių. Pasinaudodamas momentu, aš norėčiau papasakoti apie kai kuriuos naujus daiktus, su kuriais mes neseniai dirbome: apie naujus apdovanojimus ir atnaujinimus pasiekimų sistemoje.

Nauji apdovanojimai — Laurai (Laurels)

f5ea9Vendor-1Viena iš pirmųjų apdovanojimų sistemų, kurias mes pridedame, yra pagrįsta naująja valiuta – laurais.

Papildydami įprastą kasdieninio pasiekimo apdovanojimą, dabar žaidėjai gali užsidirbti vieną laurą už kasdieninio pasiekimo įvykdymą ir 10 laurų už mėnesinio pasiekimo įvykdymą. Laurų prekeiviai buvo pridėti į visus pagrindinius Tyrijos miestus, ir pas juos jūs rasite didelį apdovanojimų pasirinkimą. Štai keletas iš jų:

  • Utility Infusions — Nauja infusion kategorija, kuri pastiprina nekovines charakteristikas, pavyzdžiui, gaunamą auksą arba patirtį.
  • Ascended Amulets —Naujojo ascended ginklo puolamieji, gynybiniai ir utilitariniai variantai.
  • Ascended Rings — ascended žiedai iš Fractals of the Mists, be apsaugos nuo agonijos.
  • Crafting Starter Kits — Vienas akaunto pirkimas, kuris duos jums viską, ko reikia tam, kad „atsistotum ant kojų“ visose aštuoniose krafto disciplinose.
  • WvW Blueprints — viskas, ko jums prireiks, kad galėtumėte pralieti ugnį virš jūsų priešų galvų Rūkuose.
  • Support Items— nauji busteriai, pagerinti daiktai rinkimui ir maišai ištekliams.
  • Уникальные миники Goedulf, mistinė vilkiuko dvasia, saugančio paklydusius nornų vaikus, ir (mano mylimiausias), užėmęs antrąją vietą pačių madingiausių Divinity’s Reach katinų parodoje: Chauncey von Snuffles III.

Apdovanojimų sąrašas augs ir plėsis pagal naujo turinio pridėjimą į žaidimą, nes mes siekiame laikytis filosofijos, kad jūs privalote turėti galimybę gauti pačius galingiausius apdovanojimus, tiesiog žaisdami žaidimą taip, kaip jūs patys to norite. dbafeMinis-1-590x331

Pasiekimų sistemos atnaujinimas

Kaip papildymą laurams mes įvedame naują vartotojų interfeisą sekti pasiekimams, kuris teiks jums reikalingą informaciją ir greitą prieigą prie pasiekimų panelio. Mes taip pat pridedame naujus kasdieninius pasiekimus, ir keisime juos kasdien.

e467aTrackerŠie atnaujinimai, tai tik pirmas žingsnis. Mes peržvelgiame tai, kaip veikia kasdieniniai ir mėnesiniai pasekimai apskritai. Ateityje mes pridėsime galimybę įvykdyti kasdieninį pasiekimą, užbaigus tik dalį užduočių iš didelio sąrašo. Mes norime duoti jums laisvę žaisti taip, kaip jums įdomu. Sąrašas keisis kasdien, kad turėtumėte garantuotą galimybę užsidirbti laurų.  Išsirinkite tai, kas įdomu jums, žaiskite ir gaukite apdovanojimą!

Ateityje mes įvesime apdovanojimus už bendrą pasiekimų taškų kiekį, o taip pat mes planuojame egzistuojančio vartotojų interfeiso pakeitimą, kad padėtume žaidėjams suprasti, kiek jie gali gauti įvairaus turinio ir apdovanojimų. Kai mes tai padarysime, mes galėsime labai padidinti kontento kiekį, prieinamą per pasiekimų sistemą, ir pristatyti jums dar daugiau žaidimo galimybių.

Pasiekimai – ne vienintelė žaidimo dalis, į kurią mes kreipiame dėmesį. Mes tęsiame naujų sistemų ir apdovanojimų įvedimą, kad palaikytume gyvąjį Guild Wars 2 pasaulį, ir mes papasakosime jums daugiau, kai prieisime prie jų relizo momento. O dabar – ačiū jums už dėmesį, pasimatysime Tyrijoje!

f5f23Chauncey-590x511