1731Labas visiems vaikučiams ir jų tėveliams. Artėjančios Kalėdos verčia susimastyti apie tai, kad metai jau baigiasi, o kaip taisyklė metų pabaigoje vyksta šventės su dovanomis. Puslapio rėmėjas gamecard.lt pateikė kelis prizus kuriuos turiu jums pralošti.

Trys prizinės vietos kurias jūs pasidalinsite po konkursų maratono. Pirmas konkursas, vyks ne žaidimo ribose, antrasis konkursas vyks žaidime, trečiasis – visų mylimas testas su laiko limitu. Visi konkursai bus su prizais ir asmeniniais taškais už konkurso atlikimą. Pirmi trys dalyviai  daugiausiai surinkę asmeninių taškų už konkursus, gaus Grand mūsų puslapio rėmėjo prizus. Visi konkursai įvyks trijų savaičių eigoje t.y. baigsis iki gruodžio 21 dienos, po to liks tik apdovanoti gem card ir piniginiais prizais. Pradedam…

Pirmas konkursas

Užduotis labai paprasta, jums reikia užpildyti savo profilį puslapyje www.guildwars2.lt. Pagrindiniai kriterijai pagal kuriuos bus vertinamas jūsų profilis – aprašymas(Personažo istorija), taip pat bus atsižvelgta į jūsų personažo foto ir profilio likusių dalių išpildymą.

  1. vieta – 30 g. ir 8 taškai
  2. vieta – 20 g ir 6 taškai
  3. vieta – 10 g ir 4 taškai

Geriausiai padaryti ir aprašyti profiliai bus pateikti visos bendruomenės teismui (balsavimo būdu) daugiausiai surinkęs dalyvis gaus dar papildomai 2 taškus.

pf2 pf

Sartas 2014.12.03

Pabaiga 2014.12.14

Balsavimas iki 2014.12.31

Savo profilių nuorodas talpinkite čia -> Pirmas konkursas