Oficialiam forume pradėjo kalbėti apie mokesčius už žaidimo papildymus. Kažkas buvo už, tvirtindami, kad tai labai reikalinga žaidimo vystymuisi, kažkas buvo prieš, kalbėdami, kad tai taps panašus kaip abonentinis mokestis. Visus nesusipratimus išsklaidė Kolinas Johansonas, parašydamas sekantį pranešimą:

„Jums nereikės jų pirkti. Žaidime Guild Wars 2 reguliariai bus išleidžiami nemokami papildymai ir atsiradinės nauji dinaminiai įvykiai. Mūsų tikslas — pateikti jums kuo daugiau šio žaidimo nemokamai, o ne paversti žaidimą kažkokiu abonentiniu mokesčiu.
Be didelio kiekio nemokamo turinio, mes plėsime Black Lion Trading Company pasiūlymus , o taip pat netolimoje ateityje išleisti didelį papildymą.
Mes papasakosime apie papildymus ir apie mūsų planus šiame mėnesyje — puslapio naujienose, o taip pat tai darysime per mūsų partnerius spaudoje.
Mes labai vertiname tai, kad jūs pasiruošę pirkti naują turinį, tačiau mes pasiruošę jį duoti jums nemokamai, taip kaip mes galvojame tai yra tas, ką turi duoti pareiginga MMO kompanija.“

Taip kad, ponai ir ponios, laukiame naujų papildymų, įvykių, ir informacijos apie papildymo pirkimą.