afe3abanner

2013 rugpjūčio 6 d.

Divinity’s Reach prasidės šventė – Karalienės Jennah valdymo dešimtmečiui paminėti! Šia proga, karalienės atvers naują areną gladiatoriams –  the Crown Pavilion — ryškus simbolis jos žmonių ištvermingumui parodyti.

Paskraidykite su oro balionu su aukštais valdytojai atkeliavusi iš visos Tyrijos kampelių į Kritos sostinę ir papulkite į atidarymo ceremoniją. Prisijunkite prie šventimo ir kovokite Šventinėje kovoje jos didenybės garbiai!

Įvykiai

Tiesioginė transliacija su kūrėjais — rugpjūčio 5 d.
Pasižiūrėkite į Karalienės Jubiliejų kartu su kūrėjais iš ArenaNet gyvos transliacijos metu Twitch  kanale pirmadienį, rugpjūčio 5 dieną, 21:00 Lietuvos laiku.

Oro balionai — pradžia rugpjūčio 6 d.
Norite papulti į Divinity’s Reach?  Karališki tarnai išsiuntinėji oro balionus, kaip transportą, šventės dalyviams! Raskite vieną iš tokių balionų atviram pasaulyje ir jūs papulsite į šventę pačiu trumpiausiu keliu.

Atidarymo ceremonija — pradžia rugpjūčio 6 d.
Jubiliejaus garbiai, karalienė Jennah atidaro nauja areną gladiatoriams! Aplankykite Crown Pavilion areną ir pažiūrėkite pirmąją kovą!

Švyturių uždegimas — pradžia rugpjūčio 6 d.
Ypatingi Krytos Švyturiai, žmonijos villties simbolis, buvo išdėlioti visame  Divinity’s Reach. Paimkite fakelą ir keliaukite maršrutu, uždegdami visus Kritos švyturius!

Įėjimas į Crown Pavilion – pradžia rugpjūčio 6 d.
Išbandykite save visiškai naujoje mini zonoje, kurioje jūs susikausite su žmonijos priešais. Atstovaudami skirtingiems Tyrijos miestams, jūs galėsite gauti nacionalinį titulą ir galimybe pirkti iš unikalių prekeivių.

Kova už Karalienės pirštinę – pradžia rugpjūčio 6 d.
Queen’s Gauntlet jūs susidursite su sunkia užduotimi kurioje jums teks kautis su unikaliais bosais vienam. Laikykite kumščius už savo draugus, arba parodykite savo meistriškumą visam pasauliui.  Susirizikuokite su ypatingu gambitu, tam kad užsidirbtumėte dar daugiau prestižinių apdovanojimų!

Nauji apdovanojimai

Laikrodiniai mechanizmai
Laikrodinės technologijos — tai paskutinis inovacinis išradimas Tyrijos pasaulyje. Laikrodinių mechanizmų elementus galima panaudoti naujuose crafto receptuose arba naudoti valiutos pavidalu Crown Pavilion arenoje, pirkti runoms, riterių gėrimui (Watchknight Tonic), ar naujiems ginklams rinkiniams –  Sovereign Weapon Set. Jūs galite rasti receptą Watchwork Portal Device, kuris leis jums sukurti asmeninį portalą!


e1fe9Rewards-02-Mini-Watchknight-NEWMechaninių riterių miniatiūros
Jeigu jus padarysite Karalienės Jubiliejaus meta pasiekimus , jūs gausite miniatiūra Watchknight, kuri seks jus visose kovose.


Nauji ypatumai

Valiutos piniginė profilyje
Saugokite savo santaupas vienoje lengvai apsiekiamoje vietoje! Šioje piniginėje bus saugojami dungeon tokens, coins, karma, laurels, Guild Commendations, Fractal Relics, Badges of Honor, gems ir glory. Nauja piniginė bus pasiekiama iškarto visiems personažams esantiems jūsų profilyje. Kai piniginė bus aktyvuota, jūs prisijungsite su personažu į žaidimą, visa valiuta, kuri buvo saugoma pas jį, bus perkelta į piniginę.


3a4f602-PvP-Solo-QSolo eilė PvP
Solo kovos arenose leis jums kautis varžybų režimu, visiškai be pilnavertės komandos ir visiškai nerizikuojant susitikti su jau surinkta komanda. Solo arenos turės savo lyderių lentelę, taip, kad žaidėjai galės kautis dėl ranko, visiškai nedarydama jokios įtakos komandinių arenų lentelėms.


d6d3803-Bonus-Rewards-for-DungeonPapildomas atlygis už požemius
Kiekvieną dieną įveikus, bet kurį kelią bet kuriame požemyje, jus gausite atlygi — nuo 1 iki 3 auksinių priklauso nuo požemio ilgumo ir sunkumo tyrinėjimo režime ir 50 sidabrinių už istorijos režimą (1 kartą per dieną). Garantuotas piniginis atlygis, kuris ankščiau krisdavo iš bosų pašalintas ir pakeistas naujais atlygiais, visas likęs dropas paliekamas toks koks buvo.


56ecb04-Champion-Loot-UpdatesAtnaujintas dopas iš čempionų
Visi čempionai žaidime dabar duos naują bonusinį maišelį, jeigu jūs padarėte pakankamai jam žalos. Šiuose maišeliuose galima rasti materijas craftui, daiktus, kurie duoda taškus įgūdžiams ir daug visko kito!


c86c206-Mini-Game-RotationRotacijos sistema mini žaidimams
Abu kandidatai kapitonų tarybos pažadėjo pristatyti naują rotacijos sistemą. Pradžioje į rotaciją bus įtrauktas Sanctum Sprint, Keg Brawl, Southsun Survival ir Crab Toss. Pakalbėkite su specialiu NPC Lion’s Arch mieste, tam kad galėtumėte sudalyvauti dienos žaidime!


fed9407-Improved-Effects-LoD-SystemPagerintas efektų lygis
Toki efektai,  kaip firebolai, pėdsakai, liekantys nuo kardo smūgio, žaidėjų pėdsakai ir netgi ugninis drakonų alsavimas, tai yra dalis Guild Wars 2 grožio. Situacijose, kaip visas šis grožis gali tapti tik kliūtimi mūšio metu, ši nauja sistema palaipsniui mažins šiuos nesklandumus, tam kad pagerinti mūšio lauko vaizdą, kaip keletas efektų užsideda vienas ant kito.


01f9008-WvW-Supply-MasteryWorld vs. World Supply Mastery
Tapkite Supply Master World vs. World režime. Ši įgūdžių juosta duoda tokius pliusus, greičio padidinimas imant resursus , Courier Speed, kaip jūs imate atsargas, o taip pat šansas atgauti atsargas po panaudojimo!


feced09-Permanent-FinishersNesibaigiantys užbaigimai
Mes pridedame nesibaigiančius užbaigimus! Su šiuo relizu jūs galėsite pasirinkti iš kelių užbaigimų, kurie jums patinka, ir naudoti jį visados (nesibaigiantys). Kelkite savo ranką ir gaukite naujus užbaigimus, arba sekite Gem Store — ten atsiras nauja skiltis — Finishers. Užbaigimus bus galima naudoti kaip PvP, taip ir WvW režimuose!


Vaizdai

16f91qj-screen-01 c1582qj-screen-03 f9681qj-screen-04 6c861qj-screen-06 3fe95qj-screen-02 0d6e1qj-screen-05 afe3abanner