Kur žaidžia šios bendruomenės žaidėjai?

EU serveryje Desolation

Jeigu serveris Desaltion full?

Pasirenkate bet kurį kitą serverį prisijungiate prie gildijos ir nepamirštate per 7 dienas persikraustyti (tranfer) į Desolation serverį. 7 dienas persikėlimo paslauga nemokama. Arba bandote laukti kol nebus full ir tada jungiaties.

Kaip prisijungti prie gildijos [Evil Squad]?

Žaidime kreipiantis šiais vardais: Segga, De Mage, Orifejus, Rolkesan, Art Style. Jus prijungs prie gildijos, jums belieka paspausti „g“ raide ir pasirinkti „join“

Problemos su login serveriu.
Europiniai serveriai dabar labai perkrauti. Žinant kad šiuo metu bando prisijungti keli tūkstančiai žmonių vienu metu – tai yra normalu. Kad ir kaip arena net buvo pasiruošus, bet su tokiom apkrovom išsisukti nuo  perkrovos neįmanoma. Apsišarvuokite kantrybe.

Jeigu jums iškrenta tokia klaida „The game client is unable to gain access to the log-in server at this time.“ — tai greičiausiai problema ne pas jus, o iš ArenaNet pusės. Kantrybės laukite.

Problemos su Hall of Monuments
Jeigu jūs pririšote savo profilį, bet prisijungus žaidimą nematote teleporto akmens, jums padės sekantys veiksmai:
Lion’s Arch mieste, eikite į šiaurės vakarus Hooligan’s Route.
– Lankytinos vietos taške Undermarket susiraskite charr, prekeivį už karmą, vardu Scornheart.
– Patikrinkite ką jis jums siūlo, antrame lange susiraskite Hall of Monuments Portal Stone. Jis duodamas nemokamai.
– pasinaudokite akmeniu tam, kad  pakliūti į savo paminklų salę.

+2012.08.28

Gildijos sistema dirba nekorektiškai kantrybės ArenaNet tai tvarko.

Negaunu pakvietimo (invate) ką daryti?

Tai greičiausiai dėl blogai veikiančios gildijos sistemos ir didelio serveriuose lag‘o. Atlikite sekančius veiksmus:

  1. Perkrauti klientą.
  2. Palaukti kol nebūsite „overflow“ rėžime.
  3. Prašyti pakvietimo vėl.

Gavau pakvietimą bet jis neaktyvus, spaudžiant nieko nevyksta.

  1. Perkrauti klientą.
  2. Palaukti kol nebūsite „overflow“ rėžime.
  3. Bandyti paspaudyti  „ join“
  4. Nesuveikus šia operacija pakartoti kas valanda.

Buvau gildijoje, kodėl mane išmetėte?

Mes nieko neišmetame, tai greičiausiai dėl serverio vėlavimų jums neužkrauna gildijos lango statistikoje, reikia palaukti ir viskas susitvarkys (nepatvirtinta info: būnant „overflow“ rėžime gildijos statistika neveikia)

Kodėl negaliu rašyti gildijos kanale?

Jeigu esate dvejose ar daugiau gildijų, jums reikia pasitrinkti kurią gildiją atstovausite, tai reikia padaryti gildijos lange (trumpas klavišas „g“) apačioje viso sąrašo pasirinkti „Represent“. Kitu atveju reikia palaukti kol Arenante sutvarkys šią klaidą.

+2012.08.29

Negaliu parašyti į gildijos kanalą? Mane išmetė iš gildijos? Mane rodo vieną gildijoje?

Nepanikuokite,  tai arena.net „bug‘ai“ žaidžiate sau toliau ramiai ir laukiate kol bus sutvarkyta iš serverio pusės, mes nieko iš gildijos neišmetėm, tai klaidingai dirba gildijų sistema. Viena iš didesniu problemų neveikia gildijos pakvietimai (Guild invites), laukiam kol bus sutvarkyta, kantriai.

Naujiena bus pildoma jeigu iškils dar bendrų klausimų su naujom problemom.

+2012.08.30

Jeigu jus turite problemų dėl pasijungimo į žaidimą (error 42), nuimkite varnelę  nuo „remember password“ ir „remember username“ ir perkraukite klienta

+2012.09.01

Esu gildijoje bet negaliu rašyti gildijos kanale kodėl?

Reikia pasitikrinti ar jūs reprezentuojate gildija. Jei prie jūsų yra žalias kvadratas reiškiasi jūs reprezentuojat gildija, jeigu kvadratas perbrauktas pilka juosta jūs nereprezentuojate gildijos. Norit reprezentuoti  gildiją reikia paspausti apačioje pasirinkimą „represent“. Nereprezentuojantys nariai negali naudotis gildijos kanalu, gildijos banku, gildijos bonusais, gildijos boostu.

 2012.09.05

Susikūriau antrą personažą ar reikia pakartotinai įstoti į gildiją?

Ne, į gildija priregistruojamas visas žaidimo profilis, kiekvienas sukurtas personažas iš karto tampa gildijos atstovu bet ne nariu, jums reikia paspausti „g“ raide ir pasirinkti „represent“ tai padarius jūs tik tada gaunate visas gildijos privilegijas, bufus, bonusus ir tampate pilnaverčiu gildijos nariu. Pasitikrinkite ar reprezentuojate gildiją, tai galima pamatyti pavyzdyje aukščiau pateiktame paveiksliuke. Nereprezentuojantys nariai negauna bufų bonusų ir negali naudotis gildijos privilegijomis.