Mes naudojame balandžio mėnesio pačą kaip progą pristatyti jums pakeitimus, kurių tikrai mes nekantriai laukiame: pririštas World XP prie profilio, o taip pat ascended ir legendiniai! Mes norime kad jūs, žaidėjai, jaustumėte pakankamai apdovanoti už ta laiką, praleistą žaidime, nesvarbu, nesvarbu su keliasi personažais jūs žaidžiate. Devon Carver ir Linsey Murdock papasakos jums apie šiuos pakeitimus:

3ac64Legendary-1920x1080

WXP pririštas prie profilio

Labas visiems! Aš esu Devon Carver World vs. World koordinatorė ir aš noriu pakalbėti apie tai, kas yra arčiausiai ir brangiausia WvW žaidėjams.Balandžio pače WXP bus pririštas prie akaunto! Mes daug dirbome, tam kad padarytume šį pakeitimą ir mes tikrai patenkinti konvertuodami esamą sistemą, pagrinde pririšimą prie personažams į akaunt pririšimą.

Yra keletas svarbių dalykų apie tai, kaip bus daromas perkėlimas, apie juos reikia papasakoti iki tol, kol nėra dar paleistas techninis pačas. Pradžiai — jums reiks įeiti su visais jūsų personažais kurie turi WXP, kad jų taškai prisidėtų prie bendro taškų skaičiaus. Lankytis WvW nebūtina. Kai jūs prisijungsite su visais savo personažais į žaidimą, jūsų akauntas bus pasiruošiąs sekančiam etapui. Nuo to momento, visas WXP, kurį jūs užsidirbsite su bet kuriuo personažu, bus pridėtas į bendrą sumą visam akauntui!

5229eWvW-1920x1080

Kaip dalis viso šio pakeitimo, mes anuliuosime visus World Ability Points, kai bus paleistas pačas. Tai leis jums visiems perskirstyti taškus bet kuriam jūsų personažui.  Kiekvienas personažas turės vienodą kiekį World Ability Points, kuriuos bus galima panaudoti ir jūs juos galėsite panaudoti bet kokiam gebėjimui, kiekvienam personažui atskirai. pavyzdžiui, jeigu jūs norite, kad nekromantas būtų Supply Master, o reidžeris Ram Master — jūs valia.

Mes labai esame patenkinti tuo, kad šią sistemą pernešame į akaunto lygį. Nekantriai laukiame jūsų mūšio laukuose ir negalime sulaukti, norėdami pamatyti, kaip jūs augate WvW režime!

Legendinių ir Ascended daiktų pririšimas

Sveiki visi, aš esu Linsey Murdock  žaidimo dizainerė, aš papasakosiu jums apie atnaujinimą, ir kas tame atnaujinime pasidarys su legendiniais ir ascended daiktais. Aš labai trumpai, taip kaip šis pačas kalba pats už save:

f3d79Ascended-1920x1080

Šiame balandžio atnaujinime, mes pririšime visus legendinius ir ascended daiktus prie akaunto. Tai reiškia, kad ascended daiktai visada liks pririšti prie akaunto, netgi ir tuo atveju, jeigu juos jau panaudojote kažkuriam jūsų personažui. Legendinius ginklus, kaip ir ankščiau bus galima pardavinėti, kol jo nepanaudosite, po to jis bus pririštas prie akaunto (o ne personažui, kaip dabar). Mes konvertuosime visus daiktus, kurie dabar pririšti prie personažo ir jie taps pririšti prie akaunto.

Pagrindinė priežastis kodėl mes taip padarėme, skaitome, kad legendinio ginklo gavimas, arba ascended ekipiruotės, tai pasiekimas, kuris negali būti priskirtas tik vienam jūsų personažui. Naudokite jūsų kietą, šaudantį vienaragiais lanką žaisdami ir už vagį ir už reindžerį! Perduokite savo Zojja ekipiruotę, jeigu nusprendėte pasigaminti labiau suderintą bildą. Na ir pats svarbiausias dalykas — didžiuokties savo pasiekimais ir mėgaukities jais visu gražumu!

Koki įdomūs pakeitimai bebūtų, tai tik gabaliukas iš balandžio pačo kuris jau čia pat! apsilankykite atnaujinimo puslapyje, ir sužinokite daugiau apie naujas sistemas, atnaujinimus ir pagerinimus, kurie laukia jūsų balandžio 15 dieną.