Kaip parašė forume Habib Loew, ArenaNet gameplay programuotojas, ryšium su mokamos serverių pamainos įvedimu, ir dėlto, kad dabartiniai serverių gyventojai jau, galima sakyti, tvirtai prigijo savo vietose, kūrėjai nusprendė visą WvW statistiką prilyginti nuliui.

Prieš uždarant nemokamą pasaulio pamainą, mes pamatėme didžiulius pokyčius serverių gyventojuose, nes žmonės nusėdo savo namų pasauliuose. Tai reiškia, kad daugelio pasaulių WvW komandos dabar ryškiai pasikeitė. Turėdami omenyje šį faktą, ir norėdami padidinti gyventojų stabilumą, kuris atsiras įvedus mokamus transferius, mes manome, kad yra geras laikas anuliuoti visų serverių reitingus. Reitingų nuleidimas šiuo momentu suteiks galimybę reitingo sistemai greičiau ir tiksliau įvertinti šias naujas WvW komandas.

Štai kaip vyks nuleidimas:

1) Mes sulauksime vykstančio raundo pabaigos. Kadangi nemokama pasaulių pamaina buvo prieinama vykstančio raundo pradžioje, mes nenorime, kad šie duomenys turėtų įtakos naujiems reitingams.  
2) Kai penktadienį, vasario 1 dieną rungtynės pasibaigs, mes patalpinsime finalinius reitingus. Naują tvarką reitinge kitoms rungtynėms nuspręs komandų grupės, kaip įprastai.
3) Po to, kai vasario 1 dieną prasidės naujas raundas, mes nuleisime visus reitingus.

Kadangi reitingai bus anuliuoti visiems pasauliams, sistema vertins rungtynes vasario 1 dieną kaip pirmąsias, ir mes sudarinėsime reitingus pagal jas. Naujieji reitingai skaičiuosis taip pat, kaip ir anksčiau, ir tai jums yra pažįstama. Mes tikimės keleto savaičių volatilumo (nestabilumo), kol reitingai nusistovės, bet mes manome, kad žymiai svarbiau greičiau gauti tikslų rezultatą, negu išsaugoti esamus reitingus.  Tai taip pat reiškia, kad ateinančius vieną-du mėnesius bus geras laikas susikauti dėl jūsų pasaulio vietos reitinguose!

Be to, naudodamiesi nuleidimo galimybe, mes norime kai ką peržvelgti reitingų skaičiavimo būduose. Aš parašysiu smulkiau apie tai, kai mes susitvarkysime su skaičiais ir priimsime atitinkamus sprendimus.