Sveiki visi, tai Metas Viteris (Matt Witter). Mūsų komanda daug dirbo su nauja personažo WvW progreso sistema, kuri atsiras Guild Wars 2 žaidime kovo 26 dieną. Aš žinau, kad daugumai iš jūsų yra smalsu sužinoti, ką tai duos, taip, kad aš pasistengsiu papasakoti kuo daugiau detalių apie šią sistemą.

WXP ir World Ranks

Kai jūs dalyvausite WvW įvykiuose ir nugalėsite priešininkus, jūs gausite už tai Pasaulinės Patirties taškus (World Experience, WXP). Kai jūs uždirbsite pakankamai patirties WXP, jūs galėsite atblokuoti Pasaulinius Rankus (World Ranks). Kiekvienas Pasaulinis Rankas duoda jums pasaulinių sugebėjimų taškus (World Ability Point), o kaip kurie rankai jums leis užsidėti tokius kaip Pasaulinius Titulus (World Title).

WXP kiekis, kuri gaunate už priešo nužudymą, tiesiogiai priklauso nuo to, kaip ilgai auka buvo gyva. Žaidėjai, kurie greitai miršta, praktiškai nekainuoja nei vieno taško, o žaidėjai, kurie sugebėjo išgyventi ilgesnį laiką, duos daugiau taškų.

World Ability Points

Pasaulinius Sugebėjimų taškus (World Ability Points) galite panaudoti  WvW įgūdžiams įsigyti, kurie gali pagerinti jūsų personažą į bet kur pusę — viską ko tik pageidaujate, pradedant nuo didelio kiekio atsargų, iki apsaugos pasididinimo nuo apgulties ginklų arba apgulties ginklų naujų įgūdžių išmokimo. Jūs galite vystyti vieną ir ta patį sugebėjimą kelis kartus, tam kad padidinti jo efektyvumą, bet prie to paties padidės ir kaina.

Atminkite, kad jūsų pasirinkimas, kam panaudoti World Ability Points, bus neatšaukiamas. Tai labai panašus dalykas kaip mūsų treitų sistema, su laiku, priklausomai nuo jūsų progreso World Rank, visi sugebėjimai bus atidaryti.

World Titles

Pasauliniai titulai (World Titles) — labai geras būdas parodyti priešininkui savo patirtį. Titulai, kurie duodami žaidėjui pasiekus atitinkamus rankus, pakeičia vardą, kurį mato jūsų priešininkas. Šiuo momentu, kai jūs matote žaidėja WvW režime, jūs matote jo serverio pavadinimą ir ranką ‘invader’, pavyzdžiui: “Sanctum of Rall Invader.” Po naujos sistemos įvedimo, žaidėjai matys serverio pavadinimą ir pasaulinį žaidėjo titulą. Pavyzdžiui, jeigu jūs pasieksite ranką, kuris jums suteisk titulą “Recruit”, jūsų vardas atrodys taip “Sanctum of Rall Recruit.”

Pasauliniai titulai neturi jokios įtakos jūsų pasiekimams ar turimiem titulams. Tai atskira sistema, kuri tik papildo mūsų turimą sistemą.

Perdarytas WvW langas

Kovo 26 dieną, atnaujinime taip pat atsiras naujas WvW langas! Naująjį WvW langa  galima atidaryti su tuo pačiu klavišu „B“. Jame jūs rasite keletą pasirinkimų, kurie leis maksimizuoti informacijos srautą žaidėjui, kuri išsibarsčius po visą žemėlapį. Taip pat ten bus pasirinkimas, kuriame bus visa informacija apie Pasaulinius rankus.

WvW-Progression-English1

Šiame pasirinkime jūs galėsite sužinoti apie pasauliniu sugebėjimus, pamatysi savo esamą ranką ir daug visko kito.

Mūsų tikslai

Šios sistemos tikslas — įsitikinti tame, kad žaidėjams visados yra ką siekti. Mes norime, kad kiekvienas personažas WvW režime gautų unikalią patirtį, todėl World Ranks ir WXP yra pririšti prie personažo, o ne prie profilio. Mes skaitome, kad tai ateities perspektyva kuri bus kaip stimulas žaidėjams eksperimentuoti su skirtingais sugebėjimų rinkiniais, pritaikant kiekvienam personažui atskirai. O taip pat sukuria žaidėjams ilgalaikį tikslą su keliais personažais, tam kad parodyti savo ištikimybę WvW.

Vienas iš tikslų, kurį užsibrėžė mūsų komanda su šia WvW progreso sistema — sąlyga kad ją bus galima išplėsti ateityje. Iš tikro, mes jau dirbame prie papildomų sugebėjimų, kuriuos mes planuojame įdėti vėliau, padidindami jų kiekį ir įvairovę ateinančiuose atnaujinimuose. Mes tikime, kad jums patiks sugebėjimai, kuriuos mes paleidžiame su šia sistema, ir mes labai laukiame bet kokių atsiliepimų iš žaidėjų, tam kad galėtume pagerinti mūsų sistemą ateityje.

Pasimatysime mūšio lauke!