wintersday_head

Na ir kas, kad naktys tapo ilgesnės ir šaltesnės, o Lion’s Arch vis tiek vyksta linksmybės, kaip niekada! Wintersday grįžta į Tyriją, ir kartu su įžymius žaisliukų gamintoju Tiksu! Švęskite kartu su juo senais metais ir naujais metais, šešerių savaičių festivalyje!

Įvykiai

  • The Wondrous Workshop

Apsilankykite meistro Tikso dirbtuvėse kurios atrodo kaip didelis skraidantis golemas, nuraminkite įsiaudrinusius žaisliukus ir padarykite tvarką ten!

  • Winter Wonderland

Šokinėjimo puzlė su daug perėjimo kelių — Winter Wonderland –  ji pilna visokiausiu įdomybių ir mirtinai pavojingų išbandymų! Šokinėkite nuo snaigės ant snaigės, kopkite į kalną dovanų ir sprukite nuo gigantiškų besmegenių kurie atsiras jūsų kelyje!

  • Bell Choir

Leiskite nuostabiai muzikai skristi oru, dėka mylimų Tyrijoje muzikinių rungtynių  — Bell Choir! Susijunkite su kitais žaidėjais ir sukurkite tikrą harmoniją.

  • Toypocalypse

Žaislus pakirto beprotystė ir jie grasina šventei! Įeikite į Toypocalypse ir apginkite karvutes su dovanomis ir įrangą kuri gamina žaisliukus nuo išprotėjusių parazitų!

  • Snowball Mayhem

Kas per Wintersday be galimybės apsvaidyti draugus, priešus ir paprastus keliautojus gniūžtėmis? Snowball Mayhem sujungs jus su kitais žaidėjais mūšyje, kuriame jūs turėsite išsaugoti kuo daugiau dovanų, prieš tai sunaikinant priešininkų komandą!

  • Lingering Poison

Gal būt jūs ir radote įėjimą į Toksinio Aljanso šventovę, bet tai dar nereiškia, kad jie iškarto baigs savo blogą veiklą! Kessex Hills ir aplinkinės teritorijos vis dar užimta šio aljanso!

  • Tiesioginė transliacija — gruodžio 9 d.

Pasižiūrėkite į Wintersday ir laukiančius jus nuotykius kartu su ArenaNet kūrėjais tiesioginės transliacijos metu Twitch  kanale pirmadienį, gruodžio 9 d. 21:00!

Atlygis


5c82004-MinisTixx’s Toybox

Tikso mini žaisliukai vėl pasiekiami! Padarykite Wintersday meta pasiekimus ir gaukite Tixx’s Toybox, iš kurios jūs galėsite gaut viena iš žaisliukų: Mini Ventari, Mini Plush Griffon, Mini Princess Doll, Mini Toy Golem, arba Mini Toy Soldier.


 Ypatumai


84c4d01-AscendedAscended šarvų kraftas

Disciplinass Armorsmith, Leatherworker ir Tailor dabar bus galima išvystyti iki naujo 500 lygio, o tai reiškia, kad dabar jūs galėsite pasigaminti Ascended šarvus! Kelkite iki  500 lygio, ir tapkite Grand Masteriu  ir atrakinkite galimybe pasigaminti Ascended šarvus!


d2fe502-New-HealsNauji gydantys įgūdžiai

Vis dar bandote surasti teisingą gydymo įgūdį jūsų bildui? Gal būt šitas jums padės  — mes pristatome jums naujus gydančius įgūdžius!


e05ca03-BalanceBalanso atnaujinimas gruodžio 10 d.

Norite truputį pataisyti savo bildą? Arba pabandyti kažką naujo? Naujas balanso atnaujinimas jau visiškai šalia ir ji sufokusuotas į treitų pagerinimą. Apie ateinančius pasikeitimus jūs galite paskaityti  čia.


Vaizdai

af809Screenshot-06 a7792Screenshot-02 87e47Screenshot-05 6ccc0Screenshot-04 0e64aScreenshot-03 5c82004-Minis bcb88Screenshot-01 84c4d01-Ascended d2fe502-New-Heals e05ca03-Balance