Vasario atnaujinime sulauksime pasikeitimų ir apdovanojimų sistemoje

Oficialiame forume  Kolinas  pranešė, kad vasario papildyme atlygio sistemoje bus padaryti pakeitimai. Esmė tame, kad buvo aptikta mažytė klaida, dėl kurios daiktų „dropo“ šansas, ypač iš monstrų su dideliu HP kiekiu (veteranai ir čempionai), buvo neapsakomai mažas.

Esmė tame, kad už gaunamus patirties taškus (exp), pinigus ir daiktus, yra atsakingos skirtingos lentelės, su skirtingomis gavimo taisyklėmis. Kaip kurios lentelės su daiktais buvo (visiškai ne specialiai) labai stipriai apribotos, rezultatas, žaidėjai visiškai negaudavo daiktų, nežiūrint į tai, kad pagal kitas lenteles jie padarydavo masę žalos (dmg) bosui.

Atnaujinime, kuris pasirodys vasario 26 dieną, ši situacija bus ištaisyta. Iš čempionu iškris kaip mažiausiai vienas daiktas Fine (mėlynas) ir keli aukštesnio lygio. Taip pat bus padidintas „dropo“ šansas ir iš veteranų. Tačiau nereikia pamiršti, kad jūs galite atsidurti tokioje situacijoje, kad padarėte labai mažai žalos bosui, tai normali situacija, ypač tada jeigu atėjote visiškai į pabaigą kovos su bosu ir padarėta jam tik keletą smūgių.

Taip pat šiame atnaujinime bus pasikeitimai daiktuose, krentančiuose įvairiuose pasaulio kampeliuose, ir jų kiekiuose. Smulkiau apie tai mes sužinosime iš atnaujinimo sąrašo, kaip jis tik pasirodys.

Vienas atsakymas šia "Vasario atnaujinime sulauksime pasikeitimų ir apdovanojimų sistemoje" tema
  1. Z5P45 Z5P45 parašė:

    pagaliau, nes jau galvojau wtf, uzmusi veta ir gauni reistainio skylute 😀 ne cia tikria saunu 🙂 dar bus daugiau prasmes kilint stiproisu priesus o ne prabegdinet juos 🙂 saunu saunu :}

Parašykite komentarą