Šiandieną puslapyje Guild Wars 2 atsidarė naujas promo puslapis – įvykiai Flame and Frost. Šią minutę jame randasi atnaujinimo aprašymas, kuris bus paleistas sausio 28 dieną  ir taps preliudija pagrindiniai atnaujinimo daliai. Siūlome jums su tai ir susipažinti.

Sausio 28 diena

Krintantis dangus ir drebanti žemė šiaurinėje Tyrjos dalyje. Pabėgėliai charr ir nornai palieka savo namų griuvėsius  Wayfarer Foothills ir Diessa Plateau, bandydami rasti prieglobstį pietuose. Ieškomi savanoriai, pasiruošę padėti nukentėjusiems šį sunkųjį laikotarpį, kurio metu, ir dangus ir žemė tapo priešais…

Flame and Frost: Prelude, tai prologas daugiapakopiam pasakojimui, kuris, artimiausius mėnesius, atneš labai didelius pasikeitimus žaidime Guild Wars 2.

Nauji ypatumai

Savaitė Temple of the Silent Storm žemėlapyje

Sausio 28 – vasario 4 dienomis, žemėlapyje Temple of the Silent Storm įprastiniai turnyrai iš aštuonių komandų bus pakeisti į mokamus turnyrus tarp komandų. Savaitės pabaigoje, žemėlapis Temple of the Silent Storm vėl bus pasiekiamas, kaip ir mokamiems taip ir nemokamiems  turnyrams. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis.

Pagerinta padovanojimų sistema

Mes pridedame kasdieninių pasiekimų naują rotaciją, kuri turi suteikti įvairovės ir sudomintu jus tyrinėti senas vietoves. Kiekvieną dieną, ištisą savaitę, jūs matysite vis naujus pasiekimus, o nauja vartotojo aplinka leis jums daug paprasčiau sekti progresą. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis.

Nauji laurai už pasiekimus

Už padarytus dienos ir  mėnesio pasiekimus jūs gausite naują žaidybinę valiutą — laurus (laurels)!
Pasikeiskite juos į jums norimą apdovanojimą, pavyzdžiui, į naują Ascended įrangą arba į Infusions! Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis.

Svečio režimas

Su nauja svečio režimo sistema, jūs galėsite žaisti su draugais kituose serveriuose (tik savo regionuose Europos arba Amerikos) nekeičiant savo namų serverio. Svečio režimas yra nemokamas, tačiau kaip jis bus įvestas, keliavimas per serveriu bus padarytas mokamu. Taip kad įsitikinkite, kad iki sausio 28 dienos jūs būsite tame namų serveryje, kuriame planuojate žaisti! Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis.

Nauji Utility Infusions ir Ascended amuletai

Mes įkeliame į žaidimą daug naujos įrangos, kuriuos bus galima įsigyti už laurus.
5 naujus Utility Infusions ir 30 Ascended amuletų. Bet kuris žaidėjas galės išsirinkti ir pritaikyti savo žaidimo stiliui!Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis.

 

Dar daugiau pagerinimų! Mes taip pat šį mėnesį pridedame masę naujų pagerinimų. Pavyzdžiui — pagerintas našumas WvW režime, pasikeitimai balanse lygių suvienodinimo sistemoje, pagerinta vartotojo aplinka. Viskas tai bus aprašyta prieš paleidžiant atnaujinimą. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasaulis. Paslaptingas Tyrijos pasPaslaptingas Tyrijos pasaulis. pasPaslaptingas Tyrijos pasaulis.pasPaslaptingas Tyrijos pasaulis. pasPaslaptingas Tyrijos pasaulis.pasPaslaptingas Tyrijos pasaulis.

Nauji daiktai už kristalus

Prasidėjo nauji metai, o tai reiškia, kad kristalų parduotuvėje bus naujas dizainas ir atsiras visiškai nauji daiktai!
Nuo kuprinės, atrodančios kaip kvaganas, ant nugaros , iki Riding Brooms (šluotos ant kurių galima joti) ir atnaujintas Box o’ Fun — ieškokite viso šito kristalų parduotuvėje!