Tyrijos pasaulis didelis ir įdomus. Arena.net nepailsdama vis rašo naujus straipsnius, kurie atskleidžia paslaptingą Guild Wars 2 pasaulį. Tačiau straipsnių vis daugėja ir daugėja, ir surasti ką nors įdomaus tampa sunku. Jeigu jus domina straipsniai apie rases (su kuriomis bus galima žaisti), jūs juos galite surasti prie kiekvienos rasės, pasirinkę iš viršuje esančio meniu (jeigu jūs jų dar neskaitėte, rekomenduoju — įtraukiantys straipsniai), o straipsniai apie žaidime sutinkamas rases, ypač tie straipsniai, kurie buvo parašyti senai, pasimetė begalėje informacijos. Nauji lankytojai, kurie neseniai susidomėjo žaidimu, turbūt, iš vis nežino apie jų egzistavimą…

Seniai norėjau padaryti puslapio restruktūrizaciją. Pagaliau aš suradau laiko tai padaryti. Pakeitimai bus daromi nuolat, taigi, sekite naujienas.

O kol kas — skaitykite naują skiltį Tyrijos istorija, kurioje surinkti patys įdomiausi straipsniai apie rases, su kuriomis mums teks susitikti Tyrijos pasaulyje. Jūs nežinote kas yra Kvaganai? Jūs norite žinoti, kam tarnauja Kreitai? Arba domitės, kuo pavojingi Skritai? Tada šis skyrius tikrai jums.