2013 metų birželio 25 diena

Chaosas prasidėjo Lion’s Arch, o pogromo kaltininkai pasislėpė savo slėptuvėje! Inspektorė Elen Kiel vadovavo žmogžudystės tyrimui, ir dabar ji renka komandą nusikaltėlio gaudymui. Pagaląskite savo ginklą ir parenkite visus savo gebėjimus – šis nusikaltėlis slidus kaip ungurys!

Įvykiai

Naujas gyvosios istorijos požemis: Aetherblade Retreat – nuo birželio 25 iki liepos 9 dienos
Suraskite slaptą įėjimą į bazę Aetherblade ir susikaukite su piratais! Prireiks jūsų meistriškumo, drąsos ir gerokos dalies vikrumo, kad galėtumėte prasiveržti pas Aetherblade kapitoną ir vyriausiąjį padėjėją.

Tiesioginė transliacija su kūrėjais – birželio 22 :00 LT. (12PM PDT)
Pažvelkite į Sky Pirates of Tyria relizą iš vidaus kartu su kūrėjais iš ArenaNet tiesioginės transliacijos metu oficialiame Twitch kanale  pirmadienį, birželio 24, 22:00 Lietuvos laiku.

Naujasis Guild Wars romanas: Sea of Sorrows – pasiekiamas nuo birželio 25 dienos
Mes džiaugiamės, galėdami anonsuoti Sea of Sorrows, tretįjį romaną apie Guild Wars pasaulį, sukurtą Ri Soesby (Ree Soesbee)! Sea of Sorrows pasakoja apie kvapą gniaužiančius jaunojo Cobiah Marriner, atstatytojo Lion’s Arch miesto įkūrėjo,  nuotykius

Pirkti knygą

Sea of Sorrows Scavenger Hunt — pradedant nuo birželio 25 dienos
Šiame naujajame pastoviame kontente jūs eisite Cobiah Marriner pėdsakais. 12 žymų, skirtų miesto ir jo įkūrėjo garbei, buvo išdėstyta visur. Kur ieškoti šių žymų, jūs galėsite rasti užuominas knygoje Sea of Sorrows. Suraskite visas žymas ir jūs užsidirbsite penkis gebėjimų taškus.

Naujasis šokinėjantis Aetherblade kvestas “Not So Secret” – pradedant nuo liepos 1 dienos
Pristatome jums naują pastovų šokinėjantį kvestą! Oro laivas Aetherblade paslėptas holografiniame kalne – raskite kelią į ten, susikaukite su piratais ir įrodykite savo narsumą sunkiai randamų nardymo taškų pagalba.

Apdovanojimai

S0f431Cache-1uraskite Aetherblade slaptavietes! – nuo birželio 25 iki liepos 9 dienos
Aetherblade piratai paslėpė lobius sunkiausiai pasiekiamose viso pasaulio vietose. Raskite jas, ir gausite lobius, o taip pat įvykdysite specialų pasiekimą.


Mini-First-Mate-HorrikMiatiūra First Mate Horrik (Pirmasis padėjėjas Horikas)
Įamžinkite savo kovą su Tyrijos Dangaus piratais šio žiauraus, ginkluoto patranka kompaniono pagalba. Atlikite pasiekimą Against the Aetherblades, kad gautumėte mažąjį First Mate Horrik asmeniniam naudojimui.


d7abeMonocleMonoklis
Žaidėjai, susidūrę akis į akį su mirtinai pavojingu Aetherblade kapitonu, gaus šansą įsigyti stilingą monoklį. Šis galvos prietaisas parengtas mūšiui, jį galima parduoti, ir jis labai prašmatnus!


Aetherized apdovanojimai
Keliaudami per Aetherblade Retreat, jūs turėsite galimybę gauti papildomų daiktų, pavyzdžiui – retų išardomų medžiagų, arba naują amžinojo toniko receptą – visa tai garantuotų rare savybės apdovanojimų  papildymai. O jeigu jums pavyks pereiti šokinėjantį kvestą  Not So Secret, jūs išlošite egzotiškus antpečius.

Naujos ypatybės

 93741Balance-UpdateTreitų balanso ir gebėjimų atnaujinimas
Šiame atnaujinime mes pristatome jums patį didžiausią iš visų balanso pokytį, koks tik kada nors yra buvęs žaidime. Jis apima esminį treitų ir gebėjimų atnaujinimą, kas leis žaidėjams gauti daugiau veikiančių bildų.  Kiekviena visų profesijų treitų rikiuotė gavo pakeitimus, o taip pat mes pridėjome pakeitimų visiems nelabai populiariems gebėjimams, kad būtų padidintas jų efektyvumas.


Kol kas apie svarbiausia trumpai:
– Perdaryta labai daug treitų. Kai kurie treitai visiškai panaikinti, kiti sujungti, įdėta naujų
– Įdėta nauja būsena, daranti žalą už judėjimą (kuo daugiau judi, tuo didesnė žala)
–  Perdaryta būsena „Silpnumas“ (Weakness) — Anksčiau mažino ištvermės regeneracijos greitį ir pridėdavo galimybę lengvam smūgiui vietoj įprasto. Dabar lengvu gali tapti ir kritinis smūgis.
– Perdaryti gebėjimai, nuimantys apkurtinimą. Tiksliau — jų efektai perkelti į kitus gebėjimus. Pavyzdžiui — anksčiau visi elementalisto gebėjimai, kurie galėjo nuimti apkurtinimą, buvo susieti su cantrips, dabar nuo dalies šių gebėjimų apkurtimo nuėmimas buvo panaikintas, užtai pridėtas prie kitų gebėjimų tipų, pavyzdžiui prie glifų ir ženklų (glyphs, signets). Taip perdarytos beveik visos profesijos.

featuresbeta_3354167273Vartotojų arenos ir stebėtojo režimas išveda iš režimo beta-testavimus!
Vartotojų arenos leidžia žaidėjams išlaikyti asmenines rungtynes ir keisti savo žemėlapių nustatymus. Ši funkcija išveda iš režimo beta-testavimus, o tai reiškia, kad Custom Arena Starter Kits galės įsigyti kiekvienas pageidaujantis Gem Store. Stebėtojo režimas taip pat oficialiai išveda iš režimo beta-testavimus – kartu šios dvi funkcijos leidžia jums praktikuotis, rengti varžybas ir paleisti savo turnyrus!

Mortar Mastery įdedamas į didėjantį gebėjimų sąrašą World vs World!
Žaidėjai galės padidinti mortyrų efektyvumą Mortar Mastery pagalba. Pagerinimai šioje rikiuotėje apima sprogimo spindulio pailgėjimą, žalos padidėjimą, užtaisymo laiko sutrumpėjimą ir netgi naują gebėjimą Mortar Barrage!

Vaizdai

39202Dragon-Bash-ss-1 35f05Dragon-Bash-ss-3 00690Dragon-Bash-ss-2 69623Monocle-1 ac709Dragon-Bash-ss-4 0f431Cache-1 Mini-First-Mate-Horrik d7abeMonocle 93741Balance-Update