2c8a6banner

2013 spalio 1 d.

Sklando kalbos — šnabždesiai apie pavojų iš tamsos.
Bręsta bėdos Twilight Arbor!

Įvykiai

Twilight užpuolimas (Twilight Assault)

Sargybos ataskaitose pranešama apie įtartiną aktyvumą Twilight Arbor! Nightmare Courtiers kaip ir ankščiau persekioja tamsos taikiniai, bet dabar panašu į tai, kad ir Skarlet kuria naują blogio planą.  Silvari Keit sunerimus dėl šių gandų ir renka herojus, tam, kad padaryti galą mechaniniai Skarlet! Bus reikalinga pilnavertė grupė, gerai ginkluota sumanumu ir peiliais, tam, kad patekt į Twilight Arbor ir padaryti galą blogiems sąmokslams!

Naujas 80 kelias  Twilight Arbor

Susiburkite su kitais žaidėjais ir keliaukite su Keit į paslaptingą objektą, kuris randasi giliai Twilight Arbor šešėliuose. Naikinkite sargus, įveikite galvosūkius ir spąstus, nugalėkit monstrą pačiame tvirtovės viduryje.

Tiesioginė transliacija su kūrėjais – rugsėjo 30 d.

Sužinokite daugiau apie relizą Twilight Assault su ArenaNet kūrėjais gyvos transliacijos metu Twitch kanale pirmadienį, rugsėjo 30 d. 22:00 Lietuvos laiku.

Atlygis


3cb6002-New-Achievement-RewardsNaujas atlygis už pasiekimus

Parodykite visą savo meistriškumą su nauju šarvu ant nugaros — Slickpack. Jis šviečia, blizga ir rodo visiem, kad jūs įveikėte visus sunkumus Twilight Assault! Taip pat jūs galėsite gauti nuostabią miniatiūrą vieno iš priešų, kurį sutiksite kovodami  Twilight Arbor‘e.


5c9a203-Exotic-Nightmare-WeaponsIšskirtiniai Nightmare ginklai

Twilight Arbor tyrinėjimo režime, kaip retas daiktas, gali iškristi nauja Nightmare ginklų versija. Šis ginklas turės unikalų pavadinimą ir mėlyną švytėjimą.


Aether dėžės (Chests)

Magumi džiunglėse, žaidėjai galės rasti likučius raktų (Aether Key Pieces).  Surinkite penkis rakto likučius tam, kad galima būtų pagaminti raktą, su kuriuo bus galima atidaryti Aether dėžes naujame Twilight Arbor kelyje.


5fa4d2013-09-17-1920x1200 87a90Tequatl-screen-03 fd869Tequatl-screen-02 ec916Tequatl-screen-01