Žaidime stipriai padaugėjo naujokų, nusprendžiau parašyti trumpą pranešimą apie labai banalius dalykus, kurie ne visiems yra pastebimi ir matomi. Idėja pasiskolinau iš reddit ir ją patobulinau.

Pirmas patarimas ir manau, pats svarbiausias — nesivaikykite gidų. Neverta jų skaityti — jūs prarandate masę malonių žaidimo akimirkų — pasistenkite viską pasidaryti patys, tai jums duos ne tik patirties bet ir masę malonumo.

Nepabėkite iš vietovės kai užbaigiate dinaminį įvykį! Labai dažnai pasibaigus įvykiui, NPC kurį laika balbatuoja, o po to prasideda įvykių grandinėlė (dinaminių įvykiu seka, vienas įvykis baigiasi, kitas –  prasideda).

Širdelės — ne vienintelis būdas levelinti.
— Kaskite materijas — kiekvienas nukirstas medis ir surinkta žolytė duoda jums patirties taškus.
— Prisirinkot materijų? Pradėkite kraftinti! Tai jums duos didelį kiekį patirties taškų (dar ir apsirengti padoriai galėsite)
— Atidenkite žemėlapį — aplankykite visus įdomius taškus (Point of Interest), vistas, teleportus ir vietoves už tai gausite didelį kiekį patirties taškų ir pakankamai gerą lūtą.
— Vykdykite dinaminius įvykius — už kiekvieną įvykdytą įvykį jūs gausite pinigų ir karmos
— Žudykite pasaulinius bosus — tai ne tik linksma, bet ir naudinga! Pamatyti bosų atsiradimo laikus galite čia. Mažo lygio žaidėjams rekomenduojami bosai:

  • Shadow Behemoth в Queensdale.
  • Fire Elemental в Metrica Province.
  • Svanir Shaman в Wayfarer Foothills.
  • Great Jungle Wurm в Caledon Forest

Neskubėkite palikti žemėlapio — jūs  įsitikinę, kad atidarėte visą žemėlapį? O apie šokinėjimo puzles jūs girdėjote? O už juos duoda atlygį ir patirtį! Šniukštinėkite visuose kampeliuose. Matote išsikišus lenta — pabandykite užšokti ant jos. Nepavyko? Čia sąrašas visų šokinėjimo puzlių pagal vietoves… tik nežiūrėkite gidų — taip įdomiau! 🙂

Neužsiimkite su ekipiruote — neverta ieškoti geriausios ekipiruotės kol nepasiekėte aukščiausio lygio — patikėkite, tai, ką jūs gausite iš įvykių, asmeninės istorijos, šokinėjimo puzlių ir krafto užteks per akis.

Nenaudokite be reikalo karmos — žinoma jūs jos uždirbate daug, bet patikėkite, kai būsite aukščiausio lygio pradžioje jos jums truks 🙂

Priėjote prie pirmo požemio? Pirmyn! — požemiai, tai vienas iš labiausiai pelningo kontento žaidime — kaip ir dėl patirties taškų, taip ir dėl lūto. Na ir žinoma tai labai įdomu!

Padėkite kitiems žaidėjams — nors ir galite bėgioti visur vienas — nepamirškite, kad šis žaidimas yra komandinis. Žinoma už pagalbą kitam žaidėjui jums bus atlyginta. Prikelti sąjungininką ir gauk patirties taškų. O lūtas iš NPC krenta visiems, taip kad neverta pergyventi, kad kažkas „pavogė“ jūsų lūtą.

Kažkas neaišku? Nesigėdinkite klausti — klauskite čia komentaruose, kurkite temas arba klauskite jau esamose forume, mūsų TS3 kanale, Skype grupėje — visada atsiras tas, kuris patars ar padės. Mūsų bendruomenės komunikacijos:

Skype grupė: Prisijungti

TS3 kanalas: Prisijungti

Forumas : https://guildwars2.lt/forum-2

Parsisiųsti programas:

teamspeak  skype-logo-feb_2012_rgb_500

Gaukite maksimalų malonumą — Guild Wars 2 — tai ne grindas. Tai žaidimas apie atsipalaidavimą ir malonumą (bet jeigu jūs esate grindo fanas — jums taip pat atsiras ką veikti čia). Žaiskite ir jauskite malonumą.

Neturėkite tokio tikslo kaip paiekti 80 LVL — jeigu jūs jį pasieksite per dvi dienas (o tai įmanoma) — jums tai nieko neduos, taip kaip lygis čia turi tik antraeilę reikšmę.Dėl to pradedant nuo 10 lvl nėra progresijos patirtyje — tam kad gauti 79-80, jums prikreiks tiek pat laiko, kiek jums užtruko pakelti 10-11 lvl. Dar kartą — tai ne grindas ir čia nėra varžybų gaunat geresnes drapanas. atsipalaiduokite.

Prisijunkite į žaidime kasdien – prisijungus jūs gausite prisijungimo atlygį už kurį jūs galėsite įsigyti max ekipiruotės komponentus, retų materijų ar šiaip malonių akiai žaisliukų.

Malonaus žaidimo!