1i4tZHPTruputis intrigos, kas liečia Guild Wars 2 Gyvą Istoriją. Paveikslėlyje kairėje — art‘as Danieliaus Dosjų, ArenaNet dailininko, kuris dirbo dar su pirma guild wars dalimi.

Antrame paveikslėlyje yra pavaizduotas gobelenas Tapestry of Devotion — vienas iš GW1 monumentų  kuris randasi Asmeninėje Pasiekimų salėje (miniatiūrų monumentas). Kaip matote — ant jo tas pats piešinys.

 

 

Tapestry_of_Devotion

Angliškame wiki yra paskelbta sekanti informacija: „Gobelene yra pavaizduota viena Sorrow’s Furnace konstrukcijų, kurios taip ir nebuvo įvestos į žaidimą.“

Sorrow’s Furnace — didžiausios kasyklos ir nykštukų lydyklos (Stone Summit Dwarves)… O šių kasyklų širdyje randasi Iron Forgeman — ciklopinio dydžio golemas, kuris buvo kuriamas ir kaip pakaitalas Dredų vergiškam darbui, ir kaip ginklas prieš Deldrimor…

Verta pasakyti, kad Stone Summit dvarfai — tai dvarai – ksenofobai, nemylintys kitų rasių, o ypač žmonių, jie savo laiku atsiskyrė nuo Deldrimor, dvarfų karalystės, ir užkariavo šias kasyklas. Jie bandė savo tikslai išnaudoti ir patį  The Great Destroyer, žinoma be ypatingo pasisekimo.

The_Iron_Forgeman