Truputis informacijos apie artėjantį papildymą

Šiandieną puslapio dragonseason.com  atstovai susitiko su ArenaNet komanda. Suorganizavo, paprastai sakant, nedidelę vakarienę su klausimais ir atsakymais. Į klausimus atsakinėjo Kolinas. Šį kartą kūrėjai labiau atviravo, ir atsakė į daugumą užduotų klausimų. Visą interviu žada paskelbti vėliaus, o kal kas apsiribosime tuo, ką spėjo patalpinti Twite‘yje. Ten buvo skelbiami tik svarbūs dalykai tačiau toli gražu nevisi.

Ir taip, koki pasikeitimai laukia mūsų ateityje…

WvW
– Pasikeitimai komanderio knygoje, pridedantys naujus ypatumus. Pati knyga lieka pririšta prie personažo (t.y. padaryti pririšima prie profilio neplanuojama)
– Artėjančiame atnaujinime WvW naujienų nebus, tačiau bus pridėti pasyvūs įgūdžiai, orientuoti į komandinį žaidimą. pavyzdžiui –  galimybė pernešti daugiau resursų (supply)
– WvW žemėlapyje jau po vasario atnaujinimo bus nerodomi maži mūšiai, kuriuose dalyvauja mažiau kaip 25 žmonių (skaičius apytikslis). Tai turėtų WvW pasivaikščiojimus padaryti pavojingesnius ir įdomesnius.

Misijos gildijoms
– Bus penki misijų tipai, priklausantys nuo gildijos įtakos ir turės kelis sudėtingumo lygius.
– Misijos vyks Southsun Cove (taip, ta pati, iš karkų įvykio). Sprendžiant iš kūrėjų kalbos, kur buvo kalbama anksčiau, tai ne vienintelis žemėlapis, kur tai vyks, tikėtina, kad ten vysk tik startas šio naujojo turinio. Laukiame daugiau smulkesnės informacijos.

Kita
– Buvo pilnai perdaryti visi AC bosai (Ascalonian Catacombs), juos galėsite įvertinti jau vasario pabaigoje. Taip pat buvo perdaryti kaip kurie čempionai atvirame pasaulyje.
– Ateityje atsiras nauji legendiniai daiktai, ne tik ginklai. Dabar kūrėjai sprendžia labiau aktualesnę problemą — galimybės padidinimą, gauti ginklo precursor‘ui. Įskaitant ir tai kad bus pridėta į žaidimą  toks dalykas kaip „scavenger hunt“ (Šiukšlių medžioklė — žaidimas, kuriame dalyviai tyri surinkti tam tikrą kieki daiktų, tam kad gautų atlygį. T.y.., sprendžiant iš to,ginklo precursor‘ių bus galima susirinkti ir dalimis).

Kol kas viskas, laukiame pilno interviu, sekite naujienas:)

Vienas atsakymas šia "Truputis informacijos apie artėjantį papildymą" tema
  1. Z5P45 Z5P45 parašė:

    oooooooooooooooooooooooooo saunu gal as kaip nors susirinksiu sau ant zap O_O ar gal net ant ko kito O_O ne nu va cia potingi pakeitimai 🙂 maziau beprasmio grindinimo o daugiau su kazkokiu aiskiu apibreztumu 🙂 Gaila kad AC tik perdare :} bet ir tia jau gerai 🙂 tai kitas bosu upgrade bus CM O_O hmmm nu ten yra ka patobulint 🙂 nors kaikuria gan unikalus savotiskai pvz shotgun sam :DD

Parašykite komentarą