Ką aš gausiu užsisakęs išankstinę žaidimo kopiją?
Žaidėjai, kurie iš anksto užsisakys pilną žaidimą (pvz. Elektroninę versiją) gaus leidimą dalyvauti visuose beta-įvykiuose, galės pradėti žaidimą prieš tris dienas (ankščiau už visus kitus) ir gausite žaidimo viduje penkis daiktus, kurie skirti jūsų žaidimo įgūdžiams patobulyti.

Kas, jeigu aš nenoriu apmokėti žaidimo pilnai užsakant iš anksto?
Kaip išankstinio užsakymo papildymą, kai kurie mūsų mažmeninės prekybos partneriai siūlo išankstinio užsakymo programą (pvz., fizinius diskus). Šiuo atveju jūs gausite leidimą žaisti viena diena ankščiau už likusius žaidėjus.

Kada prasidės savaitgaliniai beta-įvykiai ir kiek jų bus?
Pirmas testas suplanuotas balandžio pabaigoje. Mes planuojame padaryti viena testą per mėnesį. Nors tai gali būti pakeista. Smulkmenos bus paskelbiamos šiek tiek vėliau. Šią minutę mes negalime pasakyti kiek bus padaryta testų.

Išankstinės kopijos užsakymas, tai vienintelis būdas patekti į beta-įvykius?
Tai vienintelis  būdas kuris garantuoja kad jūs papulsite į beta-įvykius. Taip pat mes darysime akcijas, kurių eigoje jūs galėsite papulti į beta-įvykius.

Aš jau esu užsirašęs į beta-įvykius, ar reikia man užsisakyti išankstinę žaidimo kopiją?
Jeigu jūs norite gauti garantiją dėl dalyvavimo beta-įvykiuose, tada taip.

Kokie būtent produktai bus galimi šiam išankstinės žaidimo kopijos užsakymui?
Jūs galėsite užsisakyti elektroninę kopiją ir elektroninę kopiją dovanos pavidalu tiesiai iš NCSoft puslapio. Ir be to, pas kaip kuriuos pardavėjus bus galima padaryti išankstinį užsakymą įsigyti fiziniam diskui su žaidimo kopija — standartinę versiją ir kolekcinę versiją.