Šiek tie paaiškinsiu kaip veikia event’ai šiame žemėlapije. Silverwaster žemės turi 4 tvirtoves. Tai būtųe: Red Rock Bastion, Indigo Cave, Amber Sandfall irBlue Oasis. Po kiekvieno tvirtovės ginimo tvirtovė tampa vis galingesnė ir ja puola vis daugiau priešų, tad ją apginti tampa vis sunkiau.

gw2-silverwastes-achievements-guide

Jeigu žvilgtelėsite į event’ų langą jūs pastebėsite besipildančia juostelę. Ši juostelė užsipildo vykdant event’us vieną po kito, kuo greičiau vykdote, tuo greičiau užsipildys juostelė.

gw2-silverwastes-achievements-guide-2

Kai ši juostelė užsipildo šiose žemėse atsiras galingi požemių bosai. Jų viso atsiranda 5 ir jie randasi tvirtovių požemiuose. Su visa savo kariauna nužudykite šiuos bosus ir gaukite vertingus apdovanojimus!

gw2-silverwastes-achievements-guide-3

Achievement’ų Tipai Achievement’ai Silverwastes žemėlapyje yra keliu tipų.

  • Defender achievement’ai – Apginti visas tvirtoves kai jų gynybos lygis yra 3.
  • Legendary Mordrem achievement’ai – Nužudyti legendinius bosus kurie atsiranda šalia tvirtovių
  • Underground champion achievement’ai – Reikia nužudyti visus požeminius bosus kurie atsiranda tvirtovėse.
  • Kiti achievement’ai – Lost Badges, Lost Bandit Chests, Bandit Crests ir t.t.

Red Rock Bastion Achievement’ai

Defender: Red Rock Bastion – 5 pts Reikia apginti tvirtovę kuri yra pavaizduota paveikslėlyje, nepamirškite, kad tvirtovės gynybos lygis turi būti 3, kitu atveju negausite taškų.

gw2-defender-red-rock-bastion-achievements

The Annihilator – 10 pts Šis bosas atsiranda tiktai šalia Red Rock Bastion tvirtovės kai vyksta jos ginimas (Atsiradimo laikas atsitiktinis). Kai nužudysite šį bosą gausite apdovanojimų taškų ir The Annihilator titulą.

Copper – 5 pts Šis bosas atsiranda tiktai Red Rock Bastion tvirtovės požemiuose, jums reikia jį nužudyti ir gausite apdovanojimo taškų. Taip pat jeigu busite suvartoję Experimental Mordrem Extraction Device gausite kokį nors organą kuris yra reikalingas Luminescent Shoulderpads kolekcijai, taip pat tą organą galėsite išsikeisti ir į crest’us.

Amber Sandfall Achievement’ai

Defender: Amber Sandfall– 5 pts Reikia apginti tvirtovę kuri yra pavaizduota paveikslėlyje, nepamirškite, kad tvirtovės gynybos lygis turi būti 3, kitu atveju negausite taškų.

gw2-defender-amber-sandfall-achievements  

The Executioner – 10 pts Šis bosas atsiranda tiktai šalia Amber Sandfall tvirtovės kai vyksta jos ginimas (Atsiradimo laikas atsitiktinis). Kai nužudysite šį bosą gausite apdovanojimų taškų ir The Executioner titulą.

Iron – 5 pts Šis bosas atsiranda tiktai Amber Sandfall tvirtovės požemiuose, jums reikia jį nužudyti ir gausite apdovanojimo taškų. Taip pat jeigu busite suvartoję Experimental Mordrem Extraction Device gausite kokį nors organą kuris yra reikalingas Luminescent Shoulderpads kolekcijai, taip pat tą organą galėsite išsikeisti ir į crest’us.

Blue Oasis Achievement’ai

Defender: Blue Oasis– 5 pts Reikia apginti tvirtovę kuri yra pavaizduota paveikslėlyje, nepamirškite, kad tvirtovės gynybos lygis turi būti 3, kitu atveju negausite taškų.

gw2-defender-blue-oasis-achievements

The Tormentor – 10 pts Šis bosas atsiranda tiktai šalia Blue Oasis tvirtovės kai vyksta jos ginimas (Atsiradimo laikas atsitiktinis). Kai nužudysite šį bosą gausite apdovanojimų taškų ir The Tormentor titulą.

Platinum – 5 pts Šis bosas atsiranda tiktai Blue Oasis tvirtovės požemiuose, jums reikia jį nužudyti ir gausite apdovanojimo taškų. Taip pat jeigu busite suvartoję Experimental Mordrem Extraction Device gausite kokį nors organą kuris yra reikalingas Luminescent Shoulderpads kolekcijai, taip pat tą organą galėsite išsikeisti ir į crest’us.

Indigo Cave Achievement’ai

Defender: Indigo Cave –  5 pts

Reikia apginti tvirtovę kuri yra pavaizduota paveikslėlyje, nepamirškite, kad tvirtovės gynybos lygis turi būti 3, kitu atveju negausite taškų.

gw2-defender-indigo-cave-achievement

The Demolisher – 10 pts Šis bosas atsiranda tiktai šalia Indigo Cave tvirtovės kai vyksta jos ginimas (Atsiradimo laikas atsitiktinis). Kai nužudysite šį bosą gausite apdovanojimų taškų ir The Demolisher titulą.

Silver and Gold – 5 pts Šie bosai atsiranda tiktai Indigo Cave tvirtovės požemiuose, jums reikia jį nužudyti ir gausite apdovanojimo taškų. Taip pat jeigu busite suvartoję Experimental Mordrem Extraction Device gausite kokį nors organą kuris yra reikalingas Luminescent Shoulderpads kolekcijai, taip pat tą organą galėsite išsikeisti ir į crest’us.

Kiti Achievement’ai

Silverwastes Shoveler – 2 pts

Jums riekalingas Silverwastes Shovel (Kastuvas), kad padaryti šia užduotį.

gw2-silverwastes-shoveler-achievement-guide  

Kad įvykdyti šia užduoti jums nereikės rakto. Raktas reikalingas tik atidaryti iškastą skrinią. Raktus galite nusipirkti už Bandit Crest. Panaudokite 2 skillą, kad lengviau rastumėte užkastos skrynios lokacija (atsiranda duobutė ir iš jos sklindanti šviesa). Kai prieisite prie šios skrinutės panaudokite 1 skillą, kad ją iškastumėte ir kai ją iškasite gausite apdovanojimą.

gw2-silverwastes-shoveler-achievement-guide-2 gw2-silverwastes-shoveler-achievement-guide-3

The Be-All and the End-All – 15 pts

Reikia, kad būtų padaryti šie 4 apdovanojimai: Annihilator, Executioner, Tormentor ir Demolisher, kitaip sakant reikia nudėti visus 4 legendinius bosus.

Mercantile Mercenary – 10 pts Reikia pristatyti 25 Bandit Crests pas Mercenary Requisioner kuris randasi Camp Resolve.

gw2-mercantile-mercenary-achievement  

Lost Badges – 30 pts Pasinaudokite šiuo gidu. kad surinkti visus 30 Lost Badges.