The Lost Shores — smulkiau

3 Komentarai Naujienos Etiketės:

Kažkas keisto vyksta Sea of Sorrows, ir mes nenorime, kad jūs tai praleistumėte. Todėl žemiau jūs rasite tvarkaraštį (be spoilerių), tam kad galėtumėte susikoreguoti savo laiką.

Penktadienį lapkričio 16 dieną  22:00 valandą (Lietuvos laiku), prasidės didysis įvykis Lion’s Arch mieste, kurio jūs vienareikšmiškai nenorėsite prakleisti. Šis įvykis paskui save atvers kitus Tyrijos pasaulio įvykius.
Šeštadienį 22:00 valandą (Lietuvos laiku) prasidės vėl nauja įvykių dalis. Kiekviena dalis prisistatys ypatingų įvykiu, o po jos jūs galėsite pasiekti naują žaidimo turinį, tai galėsite daryti ir tada jeigu nedalyvausite didžiuosiuose įvykiuose. Yra tik vienas išskirtinis dalykas — įvykių kulminacija, finalas, kuris įvyks sekmadienį, lapkričio 18 dieną. Nepraleiskite jo! Paskutinė frazė — tai vienkartinė įvykių grandinė, kuris tursk tik kelias valandas ir prasidės sekmadienį 22:00 valandą (Lietuvos laiku). Dar kartą — šie įvykiai vienam kartui, taip kad pasistenkite nepavėluoti!

Po šio įvykio, pasaulyje liks masė naujo įdomaus turinio. Apie tai mes jums papasakosime per artimiausius įvykius, dabar mes tik norėjome jums duoti informacija kas liečia laiką, tam, kad jūs nepavėluotumėte.

3 atsakymai šia "The Lost Shores — smulkiau" tema
 1. cryska parašė:

  o kaip pateksime i įvyki? tiksi įvykis nebus skirtas tik auksto lvl

  • sega sega parašė:

   „Penktadienį lapkričio 16 dieną 22:00 valandą (Lietuvos laiku), prasidės didysis įvykis Lion’s Arch mieste“ – pats pirmas sakinys 🙂 o i LA gali nusigauti nors ir ka tik pradejas žaidimą t.y. labai mazo lvl… 🙂

 2. Z5P45 Z5P45 parašė:

  Mazas levas gali but nekliutis tik reik but prasikalus ant savo personazo. Deja Mad king dungeone retas mazo lvl buvo naudingas. Bet tokiu buvo 🙂 ir laikes geriau nei auksto levo 🙂 tad viskas priklauso nuo zmogaus 🙂

Parašykite komentarą