21424header

2013 rugsėjo 17 d.

Gilumoje jis taupė jėgas.
Jis tapo greitesniu, stipresniu, pavojingesniu.
Jis sugrįžo, tam, kad naikinti.
Jo vardas Tequatl the Sunless…
ir jis evoliucionavo…

Įvykiai


Perdarytas drakonas Tequatl!

Tequatl-1Kas pasikeitė Tequatl the Sunless drakone. Senasis Splintered Coast drakonas , tapo dar grėsmingesniu, negu buvo ankščiau, pasipildęs savo arsenalą naujais įgūdžiais ir mirtį nešančiais triukais. Tam kad sustabdyti šį monstrą, jums teks susijungti su senais draugais ir naujais sąjungininkais beviltiškoje kovoje, kur pergalė — visiškai įmanomas dalykas.  Tequatl atgimė, ir tam kad jį nugalėti, reikės didelės žaidėjų armijos!


Tiesioginė transliacija su kūrėjais – rugpjūčio 20 dieną

Sužinokite smulkmenas Tequatl Rising  relizo kartu su  ArenaNet kūrėjais tiesioginės transliacijos metu Twitch kanale penktadienį, rugsėjo 20 d. 22:00 Lietuvos laiku.


Nauji ypatumai


LFG-1Naujas instrumentas — “Grupės paieška”

Mes pridėjome naują sistemą, kuri padės žaidėjams surasti vienas kitą bendruose nuotykiuose. Naudodami naują sistemą grupės paieškai, jūs galėsite išsirinkti jums reikiamą grupės tipą ir pridėti jos aprašą. Naudokite sistemą žaisdami vieni, arba kartu su draugais, tam kad papildyti jūsų grupę žaidėjais su bendru tikslu!


TempWvWNauji Ruins of Power World vs. World režime

Rūko karuose bręsta nemaži pasikeitimai! Visi žemėlapiai WvW buvo perdaryti, tam kad įtraukti į juos naujus Ruins of Power — užėmimo taškus, už kuriuos armijos kovos, tam kad gautų mirtinus „būfus“ Bloodlust kiekvienam serverio žaidėjui!


Atnaujinti visi bosai!

Mes atnaujinome visus mūsų bosus, tam kad jie taptų sudėtingesni ir įdomesni! Nuo  Megadestroyer iki  Golem Mark II su Fire Elemental — bosai visoje tyrijoje tapo dar pavojingesni!


TempFlameRamNaujas įgūdis WvW: Flame Ram Mastery

Ruoškitės „išnešti“ vartus ir deginti viską aplinkui! Tapkite stipresniu ir efektyvesniu šturmo metus, pasikeldami naują Flame Ram Mastery ranką


Apdovanojimai

Wings of the Sunless

Gaukite šį naujai animuotą piktą nugaros šarvą, kovodami su Tequatl the Sunless!

bafaa9-17_TR-1920x1200