Mes pastoviai dirbome su naujomis  PvP funkcijomis dar nuo mūsų paskutiniojo atnaujinimo, ir kaip visada, mes sekėme forumus, ieškodami grįžtamojo ryšio ir įkvėpimo

Taigi, aš džiaugiuosi, galėdamas pranešti, kad nuo sausio 28 iki vasario 4, Temple of the Silent Storm žemėlapyje mes testuosime naująją turnyrinę PvP sistemą, sukurtą žaidėjų atsiliepimų pagrindu. Ši nauja sistema išves vieną komandą priešais kitą, vietoje aštuonių komandų, reikalingų standartiniams mokamiems turnyrams. Nemokami turnyrai bus prieinami kaip įprastai, tačiau mes savaitei pakeičiame mokamus turnyrus šia testų sistema.

25b9ePVP1-590x305

Testavimo sistema  — kaip tai veikia

Mes naudojamės Temple of the Silent Storm žemėlapiu, kad ištestuotume jos tinkamumą turnyriniam žemėlapiui ir, kad išbandytume mūsų naująją sistemą, kuri išveda vieną prieš kitą dvi komandas viename raunde. Tai reiškia, kad jums nereikės pereiti trijų raundų turnyre, vietoje to jūs žaisite iš viso vieną raundą.

Prisijungti prie testavimo turnyro galima taip, kaip ir prie bet kokio kito turnyro.

1. Eikite į PvP lobbi (paspauskite ikonėlę su sukryžiuotais kardais kairiajame viršutiniame ekrano kampe). 2. Pasikalbėkite su Tournament Master.
3. Prisijunkite prie pasirinkto turnyro.

Žaidžiant naujuoju formatu į žaidimą patenka abi komandos. Nugalėtojas laimi, pralaimėtojas pralaimi, abi komandos gauna atitinkamą apdovanojimą. Po to abi komandos grįžta į lobbi, kur jos gali iš naujo stoti į turnyro eilę.

Mes laukiame iš jūsų atsiliepimų apie šią sistemą iš dviejų komandų, kad galėtume įvertinti kai kuriuos parametrus, kuriuos mes aptarinėjame šiuo momentu. Mūsų uždavinys – įsitikinti, kad PvP žaidime Guild Wars 2 prieinama, garantuoja greitą partnerių paiešką, apdovanoja jus už jūsų laiką ir leidžia pajusti pažangą. Mes norime įsitikinti, kad turime sistemą, atliekančią šiuos uždavinius, ir šis turnyras padės mums pažvelgti į kitas galimybes sustiprinti PvP patirtį ateityje.

Kaina ir apdovanojimai

Įėjimo kaina:

  • Tournament Ticket

Apdovanojimas už pirmą vietą:

  • 1 Tournament Ticket
  • 200 Glory
  • 200 Rank
  • 1 Qualifying Point
  • 1 Silver Paid Tournament Chest

 Apdovanojimas už antrą vietą:

  • 100 Glory
  • 100 Rank
  • 1 Copper Paid Tournament Chest

Tai ir viskas! Užeikite ir ruoškitės pramogoms naujame formate!

Sėkmės, ir pasimatysime Šventykloje!

870d7gw324-590x331