Šiandieną ArenaNet dienoraštyje atsirado oficialus įkūrėjo ir prezidento Mike O’Brien pranešimas, iš kurio aiškiai galima suprasti, kad Atviras beta testas (ABT)  Guild Wars 2 startuos kovo ir balandžio mėnesiais šiais metais! Skaitykite pranešimo vertimą.

Šiandien pirma mėnulio metų diena, ir pirma Drakono metų diena pagal Azijos zodiakų sistemą. Tai geras ženklas mums visiems, esantiems kompanijoje ArenaNet todėl, kad mes ruošiamiems padaryti šiuos metus mūsų asmeniniais Drakono metais.

Tradiciškai drakonas yra aistros, nepriklausomybės ir ambicijų įsikūnijimas. Mūsų nuomone, tai – nuostabus analogas to, ko mes siekiame žaidime Guild Wars 2. Mes – kompanija MMO ir RPG fanai, ir mes ruošiamiems visiškai pakeisti Online-RPG strategiją. Ir taip, tegul šiais metais, Drakono metais, pamiršim senąjį mąstymo tipą — atsibodusį užduočių vykdymą, monotoniškus mūšius, mėnesinį mokestį — ir priimkime naują stilių.

Guild Wars 2 užvaldė žaidėjus po visą pasaulį savo dinamiškais mūšiais, gyvybingesniu pasauliu, pilnais dinaminiais įvykiais, aukštos kokybės suasmeninimo patirtimi ir savo menu, kurie puošia kiekvieną žaidimo elementą. Praėjusiais metai tūkstančiai žmonių prisijungė prie mūsų parodose ir įvairiuose renginiuose, kad išbandytų Guild Wars 2. Šiais metais pagaliau ir jūs galėsite pasinerti į didžiulį ir nuostabų Tyrijos pasaulį.

Neperseniausiai mes užbaigėme uždarą pirmąjį beta testą, ir dabar mes pasiruošę priimti daug didelių pokyčių. Vasario mėnesį mes pakviesime spaudą dalyvauti beta testavime, kovą ir balandį mes agresyviai dauginsime mūsų beta testų kiekius, todėl dauguma iš jūsų galės sudalyvauti juose. Ir, be abejo, visa tai veda prie Guild Wars 2 išleidimo šiais metais.

Taigi, sekite naujienas mūsų puslapyje ir oficialiame ArenaNet dienoraštyje, kad sužinotumėte, kaip bus galima patekti į beta testus.

Tai buvo nerealus nuotykis  per paskutinius penkerius metus — dirbti mūsų bendruomenei su komanda ištikimų savo darbui dailininkų, dizainerių ir programuotojų. Šias metais šio darbo sėklos subrandino savo vaisius. Mes nekantriai laukiame, kada galėsime kartu pažaisti su jumis.

Sveiki, sulaukę Drakono metų — Guild Wars 2 metų!

-Mike O’Brien
ArenaNet Įkūrėjas ir Prezidentas

http://www.arena.net/blog/dragon