Jums visiems turiu labai svarbų pranešimą!

Ankščiau mes jau kalbėjome apie „guesting“ funkciją (svečias), kuri leis jums žaisti su draugais kitame pasaulyje. Laukimas baigėsi! Svečio režimas pasirodys su nauju atnaujinimus sausio 28 dieną!

Prieš tai kai aš pradėsiu pasakoti smulkiau apie šią funkciją, kaip tai veiks ir koki apropojimai veiks, aš norėčiau jums pranešti apie svarbų pasikeitimą, kuris atsiras kartu su svečio režimu: nemokamas namų serverio pakeitimas bus panaikintas, įskaitant ir apribojimą keisti serverį kas septynias dienas, prašome, įsitikinkite, kad iki sausio 28 dienos jūs atsidurtumėte tame pasaulyje, kuriame planuojate tęsti savo žaidimą, taip kaip po šios datos jums reikės mokėti už serverio pasikeitimą.

Dabar apie tai kaip veikai svečio režimas

Svečio režimas leis jums žaisti bet kuriame pasaulyje. Paprasčiausia sekite instrukciją žemiau.

Atsidūrę personažo pasirinkimo lange, paspauskite pasirinkimą „World Selection“

Pasirinkite serverį, į kurį norite papulti kaip svečias, ir paspauskite pasirinkimą „Guest“

Pasirinkite jums reikalinga personažą, ir paspauskite „Play“.

Tačiau, svečio režimas turi tam tikrus apribojimus

  • Taip kaip (skirtingai negu namų serverio pakeitimas) mes neperkeliam jūsų personažo iš vienos duomenų bazės į kitą duomenų bazę, jūs galėsite svečiuotis tik savo regiono serveriuose, t.y. tame regione kuriame yra jūsų namų serveris. Žaidėjai esantys Šiaurės Amerikoje serveriuose negalės svečiuotis Europiečių serveriuose ir atvirkščiai.
  • Jūs negalėsite žaisti World vs. World to serverio pusėje, kuriame esate kaip svečias. Jeigu jūs nusprendėte įeiti į WvW, kai esate svečiuose, jus permes į jūsų namų serverį. Jeigu jūs norėsite sudalyvauti WvW režime serverio pusėje, kuriame jūs esate kaip svečias, jums reiks padaryti pilnaverti mokama perėjimą.
  • Jūs galite būti svečiu tik dvejuose serveriuose vienu metu. Kiekvieną kartą, kaip jus pasijungiate „kaip svečias“ į kažkurį pasaulį, šis serveris tampa vienu iš jūsų svečių serveriu 24 valandoms. Po 24 valandų jūs galėsite pasirinkti kitą pasaulį. Jūs galėsite įeiti į serverį kaip svečias tiek kartų, kiek panorėsite, be jokių apribojimų.
  • Atminkite, kad einat į serverį svečio režimu, kuris tuo momentu kurio būsena bus full arba high, padidėja tikimybe, kad jūs atsidursite perpildytame serveryje.

Kaip jau minėjau, kaip atsiras galimybė svečiuotis kituose serveriuose, nemokamas namų serverio pasikeitimas išnyks.

  • Už serverio pakeitimą, jums teks susimokėti kristalais.
  • Serverio pakeitimo kaina priklausys nuo pasaulio būsenos (high), į kurį planuojate pereiti. Migravimas į pilnesnį serverį kainuos brangiau.
  • Namų serverio pakeitimas bus leidžiamas vieną kartą per septynias dienas.
  • Žaidėjai negalės pasirinkti namų serverio to, kurio būsena “Full.”

Aš įsitikinęs, kad daug kam patiks galimybės žaisti kituose pasauliuose su savo draugais, nekeičiant  namų serverio, taip kad eikite ir tapkite svečiu kur jūsų širdis geidžia (ir apsikabinkite pirmą sutiktą jūsų kelyje kvaganą).

Martin Kerstein