Jeigu jūs žaidžiate Guild Wars 2, tai jūs, turbūt, jau girdėjote, kaip žaidėjai aptarinėja legendinius ginklus. Kas tai yra, ir kaip jį gauti?

Legendinis ginklas – tai jūsų epinių nuotykių rezultatas žaidime Guild Wars 2. Jūs keliaujate per pasaulį, renkate daiktus ir materijas tam, kad pasidarytumėte Legendinį Ginklą.

Nuo ko pradėti? Legendinis Ginklas yra gaminamas Mystic Forge. Receptus kol kas mes laikome paslaptyje dėl to, kad žaidėjai juos patys atrastų, bet jeigu jums reikalinga pagalba — užsukite į forumą (oficialų forumą), kai kurie žaidėjai jau pasidalino legendinių ginklų receptais. Jau visai greitai jūs pamatysite vis daugiau ir daugiau žaidėjų, kurie turės su savimi legendinius ginklus. Jeigu jūs norite pasikliauti tik savimi, tai suflerių apie tai, kaip pasigaminti legendinį ginklą, jūs galite rasti visur žaidime — WvW rėžime, požemiuose, ir tada, kai darote dinaminius įvykius… tiesiog būkite atidesni.

Leiskite truputį paaiškinti procesą. Viskas prasideda nuo bazinio egzotinio ginklo. Kai jūs gavote egzotinį ginklą, jums reikės atnešti dovanų Zommoros — galingam džinui, gyvenančiam Lion’s Arch. Šias dovanas jums reikės rinkti visame Tyrijos pasaulyje, ir, priklausomai nuo to, kokį ginklą pasirinkote, jums teks rinkti skirtingus daiktus.

Be to, jums reikės pririnkti rūdos, medžio ir aukšto lygio trofėjų. Jums teks įveikti požemius, kovoti WvW ir apsilankyti Temple of Balthazar. Kai jūs surinksite reikiamus daiktus, medžiagas ir karmą, jūs būsite pasiruošę pasigaminti savo Legendinį Ginklą.

Legendinis ginklas atrodo nuostabiai ir turi išskirtinius vizualius efektus. Jis sukurtas tam, kad išsiskirtų ir parodytų visiems, kad jūs esate tikras Guild Wars 2 meistras.