Kaip papulti į Adventure Box?

Moto atidarė savo parduotuvę šiaurinėje Rata Sum mieto dalyje, prie Lion’s Arch portalo. Susirinkite grupę, įeikite į Super Adventure Box, gaukite  super coin ir atiduokite ją Virtual Moto. Nepamirškite išsaugoti visų burbulų, kuriuos jūs rasite dėžutėse, jeigu netyčia jums baigsis gyvybės.

Ar galiu su savimi pasiimti mylimą gyvūną, arba pasinaudoti savo nuostabiais teleportacijos sugebėjimais Super Adventure Box viduje?

Tam, kad jus minimizuoti, Moto visus jūsų daiktus ir patobulinimus, iš magiško Tyrijos pasaulio, Super Adventure Box  viduje atjungė.

Kaip ilgai Super Adventure Box bus Rata Sum?

Moto demonstruos savo Super Adventure Box visą balandį, tam, kad susirinkti svarbią informaciją, ir taip pat nustatyti potencialias ir mirtinas klaidas kurios gali būti jo kūrinyje.

40947gw017-590x331

Kodėl aš negaliu pasiimti visų baubles?

Baubles jūsų inventoriuje priklauso nuo „kišenių“, kurias galima patobulinti Super Adventure Box viduje. Jūsų kišenės neatsižvelgs į baubles, kuriuos jūs padėsite į banką ar dar kur nors. Jeigu jūs įeisite į vidų, o jūsų inventoriuje bus daugiau baubles, negu leidžia įnešti jūsų kišenė, jūs negalėsite pakelti daugiau baubles. Nepamirškite pakalbėti su Moto, tam kad jis pakeistų jūsų atliekamus baubles į Bauble Bubbles, tam, kad būtų galima rinkti juos ir toliau.

Kaip aš galiu gauti naujus Super Adventure ginklų apipavidalinimus?

Tam ir reikalingi bauble bubbles. Jūs galėsite pasikeisti 250 baubles į vieną bauble bubble. Kaip pririnksite pakankamą kiekį bauble bubbles, pakeiskite juos pas Moto į jo nuostabius naujus ginklų apipavidalinimus.

Kas yra continue coins?

Jeigu jūs prarasite visas savo gyvybes viduje Super Adventure Box, jums reiks savo baublys pakeisti į continue coin, tam kad vėl pradėti žaidimą. Taip pat savo baubles galėsite pasikeisti į continue coins pas Moto, ir nebūdami Super Adventure Box viduje.

Ar reikia surinkti visus bauble, kurie iškrenta iš monstrų, tam, kad gauti pasiekimus?

Ne, jums reikia surinkti baubles, kurie išmėtyti zonose, o ne tuos, kuriuos galia surasti skardinėse, gauti iš monstrų ir dėžėse gale zonos. O paslėpti baubles, įskaitant ir tuos, kurie randasi ir uždarose dėžėse, meta jūsų įgūdžiams iššūkį, knysliukai.

Kam reikia pirkti nemokamus kastuvus?

Visose zonose yra slapti kambariai, kuriuose yra užkastas lobis. Nepamirškite patikrinti visus kampelius ir kalniukus, ypač sunkiai pasiekiamose vietose.

King Toad labai sunkus! Kas ne taip?

Super Adventure Box Bosai sunkus iki tol, ko neišmoksite skaityti ką jie „sako“. Nepamirškite naudotis visa arena. Atminkite: žinios — tai jau pusė pergalės!

4e5d6gw014-590x331

Panašu į tai, kad aš esu labai silpnas šokinėjimo puzlėse. Ar yra Super Adventure Box su palengvintu rėžimu?

Po to, kaip atiduosite Virtual Moto super coin, jūs papulsite į vidų. Ten jus rasite riendly cloud — pakalbėkite su juo, tam kad sužinotumėte, kaip sumažinti sunkumo lygį.

Aš nemoku skaityti tyrijos kalba. Kas bus jei aš praleisiu svarbią informaciją?

Visų tekstų vertimą jūs galite rasti pokalbių kanalo lange.

Patarimai

  • Nepamirškite naudotis pelės ratuku atiraukti ir pritraukti vaizdui.
  • Atjunkite dvigubą klavišų paspaudimą norint išvengti nepageidaujamo staigiam judesiui padaryti (dodge) General Options->Combat/Movement Options. Naudokite klavišą V .
  • “Dodge Jump” — tam kad pašokti šiek tiek toliau ir aukščiau, naudokite (V) iškarto po šuolio. Pasitreniruokite, perstumdami nykštį nuo ilgojo klavišo (šuolis) ant V.
  • Nežudykite gyvūnėlių. Kaip kurie iš jų jus gali atvesti prie lobio!
  • Visada turėkite prie savęs servetėlę, kad galtumėte nusivalyti suprakaitavusius delnus.
  • Būkite drąsūs ir padarykite beviltiškus šuolį. Galų gale — tai tik žaidimas. Viduje žaidimo gaukite malonumą!