Kvalifikacijos taškai

Kvalifikacijos taškus galima gauti, dalyvaujant mokamuose turnyruose — kiekvienas laimėjusios komandos narys – gaus po vieną kvalifikacijos tašką. Šie taškai reikalingi tam, kad papultumėte į dar didesnio masto turnyrus, o taip pat jie padės jums išsiskirti iš kitų žaidėjų.

Taip kaip, mokamiems turnyrams reikės pilnavertiškos komandos iš penkių žmonių, o taip pat ir bilieto, mes įsitikinę, kad mokamuose turnyruose dalyvaus labai stiprios komandos. Jūs kovosite už geresnį prizą, lyginant su nemokamais turnyrais, bet labiausiai turbūt kovosite už kvalifikacijos taškus. Galvojate, kad jūs pakankamai „kieti“ PvP turnyriniuose? Prisijunkite prie mokamų turnyrų ir įrodykite tai. Mes pridėsime naujas funkcijas, kurioms reiks kvalifikacijos taškų, vėliau, kai jos bus paruoštos.

Nauja vartotojo sąsaja

Tam kad padaryti sPvP patrauklesniu, mes atnaujinome vartotojo sąsają (UI).

Turnyrų sąrašas

Šiame lange dabar rodoma išsirinkto turnyro žemėlapio rotacija, o taip pat ir apdovanojimai.

Greito paleidimo klavišas

Dabar jūs labai lengvai galite papulti į PvP zoną ir ją palikti, pasinaudokite dviejų sukryžiuotų kardų ikona viršuje, kairėje ekrano dalyje.

Rezultatai

Rezultatų lange, raundo pabaigoje, dabar atvaizduojami bus dalyvių rangai. Tai dar vienas iš parametrų kurio dėka jūs galėsite išsiskirti tarp kitų žaidėjų.

Kol kas tai ir viskas. Mes dirbame ties kitais papildymais, įskaitant ir personalias arenas. Kaip jos tik bus paruoštos — mes išleisime naują papildymą!