Spėlionės apie lapkričio įvykius

Taigi, ką mes žinome apie šį įvykį?
– prasidės lapkričio 15 dieną
– trukmė – viena savaitė
– kaip kurios vietovės po įvykio pasikeis
– bus nauja vietove (nepilnavertiškas žemėlapis)
– bus nauji daiktai, kuriuos gauti bus galima tik šioje vietovėje

Atrodytų kaip ir viskas… ne, pasakė mums  ArenaNet…. Po lapkričio 1 dienos atnaujinimo žaidime atsirado nauji objektai, kurie suintrigavo žaidėjus….

Po atnaujinimo kaip kurie reddit žaidėjai parašė, kad Lion’s Arch‘e mato tris naujus laivus sekančiuose taškuose:

  • Sanctum Harbor Waypoint
  • Claw Island Portage Waypoint
  • Sanctum Harbor bay

Visu trijų laivų burias puošia tik jiems būdingi simbolis, o kroviniai laivuose taip pat sužymėti keistu simboliu.

Įdomu tai, kad žemiau Claw Island Portage Waypoint rastas toks pats paskandintas laivas su tokiu pačiu simboliu.

Sekant pagal laivo simbolius, žaidėjai rado namą, šalia Claw Island Portage Waypoint, jis pasipuošęs tokiu pačiu simboliu kaip ir kroviniai laivuose. Greta šių namu randasi atjungti Asuros Vartai.

Viduje namo su kaip kuriais žaidėjais darėsi kažkas neįprasto. Vienas iš reddit narių pranešė, kad mato ant namo sienos tris plakatus, kurių daugumas iš ten buvusių žaidėju nematė. Ir be to, Asuros vartai jam buvo aktyvuoti, bet į juos jam nebuvo galima įeiti.

Patys plakatai yra užrašyti nauja kalba, tačiau reddit vartotojai išvertė tai į anglų kalbą. Štai patys plakatai ir vertimai:


Dėmesio! Maitėdų spiečius!
Lion’s Arch vyriausybė kovoja su nesustabdomais maitėdų spiečiais. Atsiprašome už nepatogumus. Mes prašome jūsų, jūsų pačių saugumui, leisti mūsų profesionalams baisiai žūti, tam kad jūs galėtumėte gyventi toliau. Jeigu jūs priskiriate save prie teisiųjų, tai pasitelkite visa savo jėga tam kad padėti. Mes įsitikinę, kad kas nors, kur nors, kada nors padėkos jums  už jūsų heroizmą, žinoma jeigu jūsų auka buvo su tikslu.


Dėmesio! Pavojingi jūros monstrai!
Lion’s Arch vyriausybė primena visiems apsilankiusiems, kad jūrų pabaisos padarė mūsų pliažą nesaugiu. Jeigu jūs ignoruosite šį perspėjimą, tai galite būti garantuoti, kad po jūsų neišvengiamos mirties, jūsų visas turtas bus lygiai išdalintas piratų kaimeliams. Nežiūrint į jūsų baisią žūtį, jūs galėsite raminti save tuo, kad jūs padarėte tikrai gera pasiūlymą tiems, kas gerbė taisykles labiau negu jūs.


Labas visoms, sausumos žiurkėms!
Darbštūs mūsų konsorciumo nariai su pasididžiavimu praneša apie jūsų svajonių išsipildymą! Greitai mes atidarysime vartus — Asusros vartus — kurie sujungs Lion’s Arch su tikru tropikų rojumi!
Žaiskite žydrame vandenyje*!
Atsipalaiduokite pliaže*!
Šokite visą naktį be atodūsio*!
Pasiruoškite pasikelti savo nuotaiką ir pasileisti į labai paraukę kelionę su savo mylimiausia sūrių šunų  gauja!
Ar jūs pasiruošę?!
*Rankšluosčiai neįskaičiuoti. Konsorciumas neneša atsakomybės už vandens arba ritmo padarytas traumas (o taip pat ir už kitas visas traumas ir nelaimingus atvejus). Mūsų medicinos personalas bus nepasiekiamas, tam, kad su malonumu  praignoruotų jūsų nusiskundimus, kurie tikrai be išimties atsiras visiems.


Be šito visko, pliaže jūs galite aptikti perspėjimo ženklą:

PAVOJUS!
Čia jūs esate jūsų pačių rizika.

Lion’s Arch vadovybė visiškai neatsako už pamestas\ pavogtas \ pažeistas ir\ arba praytas dalis, mažus vaikučius, valtis, vaisių pintines, skritus, moliūgus, šaukštus, kvailas tapikes, askalonines salotas, kišeninius laikrodžius, auskarus, laukines gamtos dvasias, akies raiščius, karines mašinas, plaukimo lentas, mistinius artefaktus su didele jėga, mistinius artefaktus su įtartina jėga, voveres ir karpius.

 

I dar, kaip kurie žaidėjai parnešė apie rastus banginius pliaže. Atsiranda bėgiojantys NPC ir kibirai su vandeniu, iš kuriu jūs galite sudrėkinti banginį.

Kol kas viskas 🙂