Papildydami savo naujieną apie specializacijas, mes džiaugiamės dalindamiesi su jumis informacija apie tai, kaip vyks treitų ir mokėjimų atblokavimas Guild Wars 2: Heart of Thorns. Jūs taip pat sužinosite, kaip gauti prieigą prie elitinių specializacijų, kurios pavers jūsų profesiją į kažką visiškai nauja!

Profesijų apdovanojimų grandinėlės

HeroPanel_ScreenshotTraining4

Treitų ir mokėjimų atblokavimas perdaromas į naują sistemą. Profesijų apdovanojimų grandinėlės, tai mokėjimų, treitų specializacijų ir daiktų parinkimai, kurie sukuria naują atblokavimo sistemą. Vietoje to, kad būtų vykdomas tam tikras kontentas tam tikriems atradimams, viską bus galima atblokuoti Herojaus Taškų (Hero Points) sąskaita šiose naujose apdovanojimų grandinėlėse.

Hero Points bus riboti ir juos bus galima gauti tik per tai, kas vadinasi skill challenges (jie dabar vadinsis hero challenges) ir per lygio pakėlimą. 80 lygio personažas, neįvykdęs nė vieno hero challenge, galės atblokuoti daugiau negu reikia mokėjimų, specializacijų ir treitų, kad padarytų keletą pilnaverčių unikalių bildų. Personažas, įvykdęs pakankamai didelį kiekį hero challenges, galės atverti visas pagrindines specializacijas, mokėjimus ir treitus.  PvP žaidėjai gali nesijaudinti dėl atblokavimo kas bebūtų, kadangi visi mokėjimai ir visi treitai bus automatiškai atblokuojami įeinant į Heart of the Mists.

Seni įgūdžių taškai, išskurus tuos, kurie buvo gauti keliantis lygiui  arba per skill challenges, bus pakeisti į materijas, kurios bus naudojamos Mystic Forge. Daiktai ir veiksmai, kurių pagalba buvo gaunami įgūdžių taškai vėl ir vėl, dabar duos tokias pačias materijas kraftui. Dabar bus trys variantai gauti atlygiui už profesijos kėlimą į kuriuos įeis specializacijos, pagrindiniai gebėjimai ir elitinės specializacijos.

Pagrindinių specializacijų apdovanojimų grandinėlė

Ši grandinėlė atvers pačias specializacijas ir visus jaunesniuosius treitus. Viena grandinėlė kiekvienai specializacijai, iš viso penkios grandinėlės profesijai. Pavyzdžiui, magijos, elementalisto vandens grandinėlė leis atverti šiuos dalykus:

 • Soothing Mist (adept minor)
 • Healing Ripple (master minor trait)
 • Aquatic Benevolence (grandmaster minor trait)
 • Soothing Ice (adept major)
 • Piercing Shards (adept major)
 • Stop, Drop, and Roll (adept major)
 • Soothing Disruption (master major trait)
 • Cleansing Wave (master major trait)
 • Aquamancer’s Training (master major trait)
 • Cleansing Water (grandmaster major trait)
 • Powerful Aura (grandmaster major trait)
 • Bountiful Power (grandmaster major trait)

Kadangi visa tai dar tebėra kūrybos stadijoje, todėl gali būti skirtumų tarp to, kas parašyta čia, ir to, kas bus galutinėje žaidimo versijoje.

Pagrindinių mokėjimų apdovanojimų grandinėlė

Ji atvers mokėjimus mokėjimų kategorijos viduje. Pavyzdžiui, kario signet’ų grandinėlė atvers Healing Signet, Signet of Might, Signet of Fury, Signet of Stamina, Dolyak Signet ir Signet of Rage.

Elitinės specializacijos

Na ir, pagaliau, štai mes ir atėjome. Kai mes kalbėjome apie reindžerius, tampančius druidais ir nekromantais, nešiojančiais dvikočius kardus, tai buvo elitinių specializacijų pavyzdžiai. Tai naujos 80 lygio specializacijos, kurios pristatys naujus ginklus, mechaniką, mokėjimus ir treitus egzistuojančioms profesijoms Heart of Thorns papildyme.

ranger-druid

(Paveikslėlyje — reindžeris-druidas)

Naujieji ginklai

Elitinės specializacijos visada pristatys naują ginklų tipą jūsų personažui. Druido specializacija pas reindžerį leis naudotis jam lazda, o kitos, ne mažiau sėkmingos profesijos, gaus, pagaliau prieigą prie kūjo. Tai reiškia, kad visų profesijų žaidėjams bus galima išstudijuoti naują kovos stilių. Kai kurios profesijos gaus vieną ginklą į dešinę arba į kairę ranką, tačiau kiekvienas ginklas turi iš tikrųjų atskleisti naujus žaidimo stilius profesijai. Norėdami turėti galimybę naudotis šiuo ginklu, jūs turite atblokuoti ir aktyvuoti atitinkamą elitinę specializaciją.

Naujieji mokėjimai

Praktiškai kiekviena elitinė specializacija duos prieigą prie pilno naujų mokėjimų rinkinio: vieno gydančiojo, keturių papildomų (utility) ir vieno elitinio. Revenantai gaus gydantįjį mokėjimą, elitinį mokėjimą ir to paties tipo papildomų rinkinį. Viena iš specializacijų turės prieigą prie spąstų, o elitinė mažiausiai vienos profesijos specializacija  turės pilną rinkinį iš šešių šūksnių (shouts). Norėdami pasirinkti bet kokį iš naujųjų mokėjimų, jūs turite atblokuoti ir aktyvuoti atitinkamą elitinę specializaciją. Mes taip pat naudosime senuosius mokėjimų tipus, tokius kaip šūksniai ir spąstai, kad sudarytume pilnesnį tarpusavio poveikį su runų sistema.

Naujoji mechanika

Bet palūkėkite, tai dar ne viskas! Mes taip darome pakeitimus kiekvienoje profesijoje, ir jie priklausys nuo elitinės ekipiruotos specializacijos.  Jūs norėjote kada nors visiškai kitaip gauti privilegijų iš gyvybės galios (life force)?  O kaip dėl naujo iliuzijų sugriovimo būdo? Tai tik keletas pokyčių, kurių jūs galite tikėtis iš savo mėgstamų profesijų.

Naujieji treitai

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – elitinės specializacijos eis kartu su pilnu treitų rinkiniu, kaip ir pagrindinės specializacijos. Ekipiruota elitinė specializacija užima vieną iš trijų specializacijų slotų ir suteikia tris jaunesniuosius treitus ir devynis pagrindinius. O kaip dėl treito, kuris nuima būseną kiekvieną kartą, kai jūs išvengiate atakos? Man asmeniškai ypač patinka treitas grandmaster, kuris suteikia mano personažui nepaklusnumo juostelę (defiance — pasipriešinimas kontrolei)!

Ar bus dar?

Kai Heart of Thorns pasirodys, kiekviena profesija gaus vieną elitinę sdpecializaciją, papildančią penkias pagrindines specializacijas. Mes aprašome naujos sistemos bildus dviem būdais:

 1. {profesijos pavadinimas}, specializuojuosi {Spec #1}, {Spec #2} ir {Spec #3}. Pavyzdžiui, aš reindžeris su Marksmanship, Wilderness Survival ir Beastmastery specializacija.
 2. {elitinė specializacija}, specializuojuosi {Spec #2} и {Spec #3}.  Pavyzdžiui — aš druidas su Nature Magic ir Skirmishing specializacija.

Šiuo momentu personažai galės ekipiruoti tik vieną elitinę specializaciją. Tai padaryti bus taip pat paprasta, kaip ir dabar pasikeisti treitus. Tiesiog išeikite iš mūšio ir išsirinkite naują elitinę specializaciją, arba padarykite tai Heart of the Mists dėl PvP. Mes kūrėme šią sistemą, norėdami ją tobulinti, todėl pradėkime aptarinėti būsimas specializacijas dar iki tol, kol mes neatskleidėme pilnai pirmo rinkinio!

Elitinių specializacijų apdovanojimų grandinėlės

Ši apdovanojimų grandinėlė atveria viską, kas susiję su specializacija: ginklus, mechaniką, mokėjimus ir treitus. Jie taip pat duos jums naujus dalykus, įskaitant naujas runas ir sigilus, jūsų naujo tipo ginklo kailiuką ir vieno elemento (paprastai galvos apdangalas arba antpečiai) šarvų. Po to, kai jūs įsigysite Guild Wars 2: Heart of Thorns, jūs automatiškai atblokuosite prieigą prie visų elitinių specializacijų PvP.