Kartu su naujais drabužiais, kuris keičia sąveikos būdą su jūsų personažo išvaizda, mes pagalvojome, kad tai labai tinkamas laikas pristatyti jums kaip kuriuos pakeitimus spalvų sistemoje. Balandžio pače, dažai įgaus reikšmingų pokyčių. Skaitykite toliau, ir sužinokite ką mes planuojame padaryti!

4b42bWardrobe-3

Spalvos visam profiliui

Vienas iš didžiausių pakeitimų, kurį mes planuojame įvesti, tai tas, kad spalvos bus atblokuojamos ne vienam personažui, o visam profiliui. Kaip jūs atblokuosite spalvą, visi personažai gaus leidimą naudotis šia spalva.

Jeigu pas jus jau yra vienodos spalvos, atblokuotos keliuose personažuose, kai jūs įeisite į žaidimą, jūs gausite vieną unidentified dye už kiekvieną atblokuotą spalvą.

Šansas Unidentified Dye dropo

Taip kaip spalvos bus prieinamos visiems profilio personažams, spalvų paklausa sumažės, todėl unidentified dyes daugiau nekris kaip įprastas dropas, bet Mystic Forge vis tiek bus galima gauti taip pačiai ir gauti tai kaip atlygį.

Atidarytas spalvas bus galima pardavinėti  Trading Post, o taip pat jas bus galima ir kraftinti. Identifikacijos procesas lieka toks pats.

Personažo spalvų valdymo skydas

Čia jūs galėsit apdažyti savo šarvus ir pasižiūrėti kurios spalvos yra atblokuotos.

4545bdye-panel-1

Naujoje spalvų skiltyje, Personažo valdymo skyde, atsiras nauja galimybė spalvų patvirtinimas ten jūs galėsite iš anksto pasižiūrėti spalvas ir jų spalvines gamas.

Mes galvojame, kad šie pakeitimai padarys spalvas labiau pasiekiamas visiems personažams ir su jomis bus lengviau naudotis, negu ankščiau. Mes labai patenkinti kad mus pasitaikė galimybė padaryti pakeitimus šioje sistemoje!