Puslapis guildwars2hub.com paskelbė kaip kurias smulkmenas artėjančio atnaujinimo Lost Shores tematika, o taip pat ir pateikė kaip kuriuos paveiksliukus. Taigi, ką galima sužinoti iš to?

Southsun Cove (naujas žemėlapis skirtas 80 lygio žaidėjams)

Kaip jau yra žinoma, kartu su atnaujinimu bus pridėtas naujas žemėlapis skirtas 80 lygio žaidėjams — Southsun Cove. Įvykiuose žaidėjams teks ne tik atremti naujuosius priešus karka, bet ir sužinoti iš kur jie atsirado ir kodėl jie puola. Toks tyrimas jus ir atves prie naujo žemėlapio. Įvykio metu, lygis visiems personažams bus pakeltas iki 80. Po įvykio visi lygiai grįš iki prieš tai buvusius personažų lygius, o žemėlapis liks 80 lygio režimu.

Guildwars2hub atstovai kol kas negali atskleisti naujojo įvykio subtilybių ir apie tai, kas gi laukia mūsų naujajame žemėlapyje, bet jie pasidalino paveiksliukais. Bent jau tai… 🙂

   

Fractals of the Mists (naujas požemis)

Tiksliau — devyni nauji požemiai. O čia jau yra šiokios tokios naujos informacijos.

– Požemiai susideda iš 9 mini požemių
– Tam, kad įveikti juos jums reiks vidutiniškai 15-40 minučių
– Kiekvieną kartą prieš įeinat į požemius, sistema jums duos tris skirtingus atsitiktinius požemius, kuriuos jums reiks įveikti.
– Perėjus tris požemius, jūs būsite sugražinti į startinę vietą, o progresas jūsų grupės bus išsisaugos.
– Įveikus tris rinkinius po tris mini požemius, jums bus leista susikauti su „mega-bosu“, kuris pagal dydį  prilygsta Shatterer.

Prie viso to kas paminėta viršuje, prieš įeinant į naujus požemius jums bus leistas pasirinkti jo sudėtingumas.
Ir dar — kiekvienas „fraktalas“ turi savo išskirtinę išvaizdą, pasigrožėkite:

   

Temple of the Silent Storm (naujas PvP žemėlapis)

Kaip jau yra žinoma — žemėlapis randasi ant Kodanų ledo luito. Tačiau oficialiame pranešime nebuvo nieko kalbama apie išskirtinę mechaniką būdingą šiam žemėlapiui. Išskirtinumas pasireškia „bufų“ vietose, kur žaidėjai gali medituoti, duodami skirtingus „bufus“ savo bendražygiams. Be šito, žemėlapyje egzistuoja pagrindinis taškas, kurio pagalba galima „numesti visą žemėlapį“ (turbūt turima omenyje – panaikinti visus „bufus).

  

Įvairūs

Reiktų paminėti, kad kartu su papildymu bus įvestas nauji resursai skirti „kraftinimui“ ir apie 200 naujų receptų, jie greičiausiai bus surišti su Ascended daiktais.