Kaip yra jau žinoma, artimiausiame pače Guild Wars 2 žaidime bus pakeista daiktų iškritimo sistema iš pasaulinių bosų. Prieš tris dienas, oficialiame forume, kūrėjai paaiškino, kokiu būdu veiks ši sistema.

Artėjančiame relyze, mes pakeisime daiktų kritimą iš pasaulinių bosų. Egzistuojanti šį momentą skrynia tęs savo egzistavimą ir pasiekiamumą personažui vieną kartą per dieną, tačiau kiekvienas bosas turės dropo garantiją retam (rare) daiktui gauti, kuris bus perneštas į atskirą skrynią (labai panaši į skrynią už dienos užduoties įvykdymą), kurią bus galima gauti vieną kartą per dieną.

Šio pakeitimo tikslas, duoti gerą apdovanojimą už bosus, tuo pačiu išvengti perkrovos kovojant su bosais (taip pat ekonomikos perkrovos dėl retų daiktų) ir dėl žaidėjų, kurie persijunginėja personažus, kiekvienos kovos metu su bosais vienos dienos laikotarpyje.

Tolimesnėje diskusijoje, kūrėjai patvirtino, kad šansas gauti retą ir egzotinio ginklo iš pagrindinės skrynios, liks toks pats koks ir buvo, įskaitant ir šansą gauti prekusoriui. Nauja skrynia — paprasčiausias papildomas ribotas ir garantuotas dropas.