asura-gates-faster-travel-header

Kaip visada, likus savaitei iki relyzo, puslapio massively.joystiq.com redaktoriams pavyko pasikalbėti su Kolinu Johansonu, kuris pasidalino kaip kuriomis smulkmenomis apie ateinantį atnaujinimą. Ir taip, kas gi mūsų laukia jame?

Lion’s Arch (LA) stovi jau daugiau kaip 250 metų, šis miestas išgyveno didelius sunkumus, bet dar vis stovi, tarytum tvirtumo simbolis. Tačiau nieko nėra amžino… vienas iš Skarlet zondų buvo aptiktas viduryje miesto. Ką tai reiškia? O tai, kad Skarlet gali atsirasti bet kada čia, o apie tai jus perspėjo šios gyvos istorijos herojai.

Jau vasario 18 d. Skarlet atves visą savo armiją ginkluotą baisiausiais ginklais prie Lion’s Arch sienų. Žaidėjams teks padėti Ordinams ir išvesti pabėgėlius iš miesto.

Penki raktiniai personažai, kurie pažystami iš parėjusių gyvos istorijos dalių, žinoma bus pačiame įvykių sūkuryje, gelbėdami pabėgėlius, organizuos miesto apsaugą. Brahamas ir Roks, jūs juos rasite Lion’s Arch turgaus aikštėje. Čia ir prasisusk jų asmeninė istorija — pas abu yra asmeninių silpnybių, kurias jiems reikės nugalėti — Rosk labai nori prisijunkti prie Ritloko, kad nebūti toliau beteisišku Gladijum, tam ji turi atlikti paskutinę užduotį… nužudyti Skarlet. Bet atsižvelgiant į viską kas vyksta dabar — tai praktiškai neįmanoma. Brahamui visiškai kitokios problemos — karta jis jau prarado savo gyvenamą vietą —Cragstead ir jam dabar būtina surinkti visas savo valios jėgas, tam kad stoti ginti viso miesto.

Mardžiori Delaku ir ponia Kasmer Mid padės koordinuoti pajėgas ginant Lion’s Shadow Inn. Mandžiori visada saugojo Kasmir, taip kaip ji visiškai silpna kovoje. Tarp jų ryšys tampa vis stipresnis, o tai joms ir padės atsilaikyti šioje kovoje. Mažylė Taimi atsidurs Vigil Keep, kur žaidėjai galės daugiau sužinoti apie Skarlet susidomėjimą ja. Taimi nemokytai protinga ir išmintinga, bet ji vis dar vaikas ir jei nepakanka gyvenimo patirties, reikalingos, tam kad suprastų kokia bloga ir priešiška yra Skarlet.

Žaidėjai taip pat sutiks ir kitus personažus, kuriuos jie pažinojo iš seniau… pagrinde jie visi stengsi pasitraukti iš LA kuo galima greičiau ir kuo galima toliau. Magnusas Kruvinosios Rankos, kartu su kapitonų taryba ir Kiel taip pat suvaidins savo rolę.

Jūs sugebėjote išgyventi po susitikimo su Tequatl. Jūs išvengėte pražūtingos Оrr žemės. Bet tai — Lion’s Arch.

Kaip kurie žaidėjai turbūt pamena paskutinį puolimą ant Lion’s Arch Lost Shores atnaujinimo metu. Nors po šiuo įvykiu buvo pasislėpus ambicinga idėja, daugumas žaidėju patyrė didelius nepatogumus, išmetimus, monstrų dingimus ir t.t.

Idėja, kad Lion’s Arch miestas bus vėl atakuojamas, žaidėjai jau kalba taip, kaip kurie žaidėjai palaiko tai, kiti priešingai, sako, kad tai neįmanoma. Labai daug klausimų iškilo — kur pasidės visas servisas, kuris randasi Lion’s Arch? O kas bus su asmenine istorija, ir kaip papulsime į Fraktalus? Ir t.t.

Sekant Kolino žodžius, ArenaNet gavo didelę pamoka iš Lost Shores atnaujinimo ir labai daug laiko praleido tam, tam kad sukurti reikiamas technologijas, kurios padės pateikti gyvąją istoriją tokiame lygyje, kokiame ir turi būti žiūrint kūrėjų akimis. Visi pagrindai, unikalūs tik Lion’s Arch bus perkelti į  Vigil Keep, o taip pat ir Asuros vartai, kurie teleportuos į kitus miestus, Fraktalai ir mūsų senas pažystamas Canach. Asmeninės istorijos žingsniai bus pasiekiami per kitą įėjimą, o pats miestas bus atviras tyrinėjimui ir žemėlapio atidengimui. Kūrėjai perspėjo, kad Lion’s Arch tyrinėjimas taps netoks saugus, koks yra dabar…

Pabaigoje Kolinas pareiškė, kad šios dalies finalas yra padarytas su dideliu atsižvelgimu į žaidėjų pastabas. O žaidėjai gali laukti dar didesnių ir galingesnių atnaujinimų ateityje, taip kaip bendro darbo sistema, kurią ArenaNet pristatė visiškai neseniai, pradėjo jau nešti vaisius.

Ką gis — laukiame 18 dienos ir pažiūrėsime kas bus 🙂