Taigi, įvykiai kurių laukiame jau visai arti. Šiandiena atsinaujino šio įvykio puslapis kuriame aprašyti įvykiai. Kas gi laukia mūsų? Pradžiai — video.

Bendrai apžvalga

Lost Shores įvykiai, kurie įvyks nuo lapkričio 16 iki 18

Kvapą gniaužiantis vienkartinis pasaulini įvykis! Įminkite epinio dydžio mįslę, kai seksite pagal siužetinę liniją žaidime, kuri prasidės  22 valandą lapkričio 16 dieną (čia ir toliau laikas nurodytas laikas yra pagal Lietuvos laiką). Prisijunkite į kova prieš naują grėsmę, ir taip pat į patį finalą kuris bus lapkričio 18 dieną. Gaukite visiškai naujus unikalius apdovanojimus, susirinkite visiškai naujas materijas „kraftui“, išmokite naujus receptus ir dar daug visko naujo. The Lost Shores pakeis Tyrijos pasaulį! Nepraleiskite tai!

 Į žaidimą galiam papulti nemokamai nuo lapkričio 15 iki 18 dienos

Jeigu jūs jau žaidžiate Guild Wars 2, jums yra galimybė pasikviesti į šį pasaulį savo draugus visam įvykio laikotarpiui, kuris prasidės nuo lapkričio 15 dienos  19:00 valandos Lietuvos laiku. Pakviestas jūsų draugas gaus specialų kodą, kuris leis nemokamai jam prisijungti į žaidimą tam laikui kol vysk The Lost Shores įvykiai. Raktų kiekis yra ribotas, taip kad nepraleiskite savo progos.

Nauji požemiai! Įeikite į Fractals of the Mists!
Pristatome jums požemius su žaidybine patirtimi, kurios anskčiau niekada nebuvo — Fractals of the Mists! Jūs susitiksite su unikaliais „fraktalinio miesto tipo“ mini požemiais, kurie taps vis sudėtingesniais priklausomai nuo jūsų ėjimo vis tolyn, ir duodant jums nesibaigiančius požemių lygius. Su didele rizika ateina ir didelis apdovanojimas, įskaitant ir naujus ginklus, daiktus ant nugaros, naujus Ascended grobius ir daug visko kito!

Naujas PvP žemėlapis (beta režime) — Temple of the Silent Storm
Visiškai naujas PvP žemėlapis, kuris randasi ant Kodanų ledkalnio ir turi originalią išvaizdą – „labai vertikalia“ kompozicija, lyginant su kitais žemėlapiais. Įskaitant tai kad žemėlapis randasi beta testavimo režime, mums reikalingi atsiliepimai iš žaidėjų, prieš tai kol mes ją įvesime į normalų režimą.

Nauji daiktai Lost Shores nuo Black Lion Trading Company
Lapkrityje kristalų parduotuvė bus gerai pakrauta — unikalūs mini gyvūnai ir visiškai nauja išvaizda ginklams, sukurti specialiai Lost Shores įvykiui — ir tai tik ašara jūroje!

Nauja Ascended įranga ir Infusions

Pristatome jums Ascended daiktus — didelės jėgos artefaktus, kuriuos galima sustiprinti specialiu daiktu Infusions, kurie paslėpti požemiuose. Smulkesnė informacija apie Ascended įranga bus vėliau.

Visos paslaptys atskleistos puslapyje

Smulkiau apie įvykius The Lost Shores

Lapkričio 16, pradžia 22:00

Jie pakilo iš pačių gelmių — karka — naujas bauginantis įvaizdis, kuris siekia viską sunaikinti.

ApgintiLion’s ArchVisi į prieplauką! Apginkite Lion’s Arch nuo keistų užpuolikų kurie pasipylė iš jūros desperatiškoje kovoje už išlikimą. Lenktyniaukite su laiku, tam kad padėtumėte Lionguard išsiaiškinti šių baisių sutvėrimų paslaptį.

 

 Paprasta paslaptis,

su labai paprasta pergale,

su labai paprasta mintim…

Lapkričio 17, pradžia 22:00

Karka reikia sulaikyti visose pakrantėse, ir Lionguard prašo jūsų pagalbos!

Išlaisvinkite Lion’s Arch
Praktiškai nesužeidžiami karka kelia grėsmę visiems esantiems Tyrjos pakrantėse. Prisijunkite prie kovos ir padėkite išvyti monstrus iš Lion’s Arch

Paprasta pradžia,

tu eini geru keliu,

raska mano paslėpta tekstą…

Dar truputis…

Atraskite visiškai naują žemėlapį
Prasibraukite į karka olą — prarasta sala pačiame Liudesio Jūros Krašte (Sea of Sorrows). Pristatome jusm Southsun Cove — visiškai naują žemėlapį, pilną stebuklų, pavojų ir kvapą gniaužiančių įvykių. Kontrpuolimas prieš karka prasideda šiandieną!

Štai ir pasaka baigta, kas ja perskaitė paslapčia rašo laišką vakare… O tai ger

as tau dalykas sekas tau mielas lankytaojau:)

Lapkričio 18, pradžia 22:00

Tapkite Tyrijos istorijos gabaliuku — prisijunkite prie finalinės kovos prieš Ancient Karka!

Epiniai vienkartiniai įvykiai
Štai ji: finalinė kova prieš Ancient Karka naujame žemėlapyje. Tik sujungtos Tyrijos herojų jėgos gali susidoroti su šiuo galingu padaru. O tai reiškia, kad mums reikalingas tu! Šis vienkartinis įvykis įvyks lapkričio 18 — nepraleiskite!