Portalas guildwarsinsider.com surengė interviu su Guild Wars 2 kūrėjais ir uždavė jiems nemažai įdomių klausimų apie PvP turnyrus ir pasaulius. Mes nepuolėme versti viso interviu, bet negalėjome neatkreipti dėmesio į  tokią įdomią informaciją. Ir taip, kas mūsų laukia?

Sutrumpinimas apie PvP turnyrus:
– PvP turnyruose bus galima naudotis rėžimu „stebėjimas“.
– PvP turnyruose bus ypatinga vieta – fojė, kur bus galima susirinkti, suorganizuoti komandą ir pailsėti. O taip pat ten yra numatyta naujokų apmokymo sistema.
– Daugumoje PvP žemėlapių žaidimo rezultatai priklausys nuo to, kaip jūs naudojate ginklą. Nepamirškite, kad sužeistą priešininką galima numesti nuo sienos, nuo ko jis miršta.
– Pagrindinė PvP taisyklė žaidime Guild Wars 2 — nemirti. 🙂

Rėžime „pasaulis prieš pasaulį“ (WvWvW) žemėlapiuose bus atvaizduotos pasiekiamumo zonos. Užduotys skirsis pagal sunkumo lygį. Jos skirstosi maždaug į tokias kategorijas – užduotys dviems – trims žmonėms, grupinės užduotys ir užduotys kelioms grupėms vienu metu. Be to, žemėlapiuose bus atvaizduotos vietos, kur tuo metu vyksta mūšiai, todėl jūs visada sugebėsite suspėti į pagalbą savo draugams.

Šiuo momentu maksimalus šio WvWvW rėžimo žemėlapyje skaičius – 500 žmonių. Bet kūrėjai pažymi, kad optimizacija dar nebaigta, taigi, šis skaičius gali būti padidintas.

WvWvW rėžime žaidėjams bus galima naudoti apgulties ginklus. Vieną iš pačių galingiausių ir vaizdingiausių, kūrėjų pavadintas, trebušetas. WvWvW rėžime trebušetas stipriai skirsis nuo to, kurį matėme PVP turnyruose žemėlapyje Battle of Kyhlo. Jis bus daug didesnis pagal dydį ir turės didžiulį veikimo spindulį. Vieta, kur pataikys trebušetas, bus pašviesėjus-pašviesinta, taip pačiai kaip ir žemėlapyje Battle of Kyhlo, bet išvengti tokio pataikymo vargu ar jūs spėsite? Kaip teigia kūrėjai: „Tai bus taip, tartum jūs pakėlėte galvą ir pamatėte, kas tikrai ruošiasi nukristi ant jūsų“, „Jūs matote didelį degantį mirties kamuolį, lekiantį į jus“. Be trebušeto žaidėjai galės naudotis katapultomis ir apgulties kostiumais (Siege Suits) – didžiulis Asurų Golemas, kurį žaidėjas savarankiškai galės valdyti. Jie idealiai tinka vartų išvertimui arba priešo fizionomijoms dailinti.

WvWvW rėžime, be abejo, bus apstu jaudinančių sričių, pavyzdžiui — citadelės. Pačios citadelės bus dar nuostabesnės ir lenks esamas žemėlapyje Battle of Kyhlo, ir be to, visos jos bus išdėstytos įvairiose vietovėse. Viena gali būti uolos krašte, o kita ant ežero kranto, ir jums teks ginti povandeninius išėjimus. Be citadelių  žemėlapyje bus bokštai — sumažinti citadelių variantai su vienais vartais ir siena. O taip pat  kasyklos, lentpjūvės ir jos neturės  jokios apsaugos. Citadeles bus galima sutvirtinti, dėl to jums ir prireiks resursų iš kasyklų ir lentpjūvės, citadelės turėjimas duos taškų, kurie bus reikalingi dėl pergalių rėžime WvWvW. Citadelę užimti galima jėga, sugriovus duris ir sienas trebašeto pagalba arba katapultomis, taip pat  ir gudrumu — atimti reikalingiausius resursus.

Be to, kalba užsimezgė apie tai, kiek yra stiprus Mesmeras PvP rėžime. Kūrėjai patikino – jis yra labai naudingas ir gali užkurti tikrą chaosą žemėlapyje. Pavyzdžiui, pasakoja istoriją, kai mesmero dėka, komanda, iš pradžių pralaiminėjusi rezultatu 300-480, sugebėjo išlošti rezultatu 500-499. Mesmeras padarė tikrą chaosą, teleportuodamas iš vienos vietos į kitą, palikdamas iliuzijas, ir taip apgaudinėdamas priešininką.  Iliuzijos pagalba tikrai galima apgauti priešą – jos pakankamai parastos, bet, kai suprasite, kaip jos veikia, jums nekils jokių sunkumų elgtis taip pat, kaip iliuzijos, ir tapti labai panašiomis į jas. Reikėtų nepamiršti, kad iliuzijos pakankamai silpnos ir užteks pora AOE atakų, kad jos dingtų.

Pilnas interviu čia