Shadow of the Mad King – pirmas didelis papildymas žaidime Guild Wars 2, kuris pasirodys spalio 22 dieną ir įjungs visus atnaujinimus, naujus dinaminius įvykius ir tyrinėjimo vietovės, o taip pat ir savaitinį renginį — Heloviną.

Helovinas

Helovinas jau ne už kalnų, ir Tyrija pasipuoš — naujomis dekoracijomis, nauji mini žaidimai, naujais dinaminiais įvykiais ir daug visko kito. Nežiūrint, kad tai šventė, daug kas bijo Helovino, todėl, kad atsilaisvina barjeras tarp mistikos ir realybės. Pasiruoškite epiniams nuotykiams keturmatėje erdvėje nuo spalio 22 iki 31 dienos.

Black Lion Trading Company

Nepraleiskite tokios progos, Black Lion Trading Company skiltyse atsiras daug naujovių, įskaitant ir Helovino kostiumus ir naujas transmutacijas.

Mokami PvP turnyrai

Turnyrai, kuriuose gali dalyvauti komanda iš penkių žmonių. Norint tokiame turnyre dalyvauti, jums prireiks specialaus bilieto (tickets), bet už pergalę turnyre jūs gausite daug geresnį apdovanojimą, negu įprastiniuose turnyruose. Dalyvaujančios komandos gaus specialius kokybės taškus (qualifier points), kurie leis jums papulti į daug didesnius turnyrus. Bilietus galima gauti iš nemokamų turnyrų laimint juos arba nusipirkti už kristalus.

 

Auganti Tyrija

Tyrijos pasaulis auga toliau ir pasipildo naujais įvykiais, naujomis šokinėjimo užduotimis (jumping puzzle), mini-požemiais, kurie atsiras skirtinguose žemėlapiuose.