Shadow of the Mad King — veiksmas 2

1 Komentaras Naujienos Etiketės: ,

Helovynas Tyrijos pasaulį aprengė košmaru. Senos istorijos tapo tiesa — Išprotėjęs Karalius Tornas tikras, ir jo beprotystės grąsina visai Tyrijai. Nauji žemėlapiai, dėlionė, įvykiai ir siurprizai laukia drąsių nuotykių ieškotojų!

Realm of the Mad King — mistinės vaiduokliškos durys gali tapti portalais į/iš  Išprotėjusio Karaliaus karalystę. Nuo jūsų veiksmų priklauso, ateis ar išeis beprotystės. Įeikite į beprotišką realybę ir atidarykite naują, paslaptingą žemėlapį, pilną keistų padarų, Helovyninių įvykių ir kitų dalykų, kurie vyksta naktimis.

Lunatic Inquisition — ne viskas yra tikrai gerai pas Išprotėjusį karalių. Jo pakalikai eilinį kartą priešinasi jam. Koks jūsų pasirinkimas — prisijungti prie jų, ar apginti patį karalių? Lunacy (lunatikavimas) užkrečiamas, todėl būkite atsargūs! Mūšyje jūs galite atsidurti ne toje pusėje!

Reaper’s Rumble — surinkite savo asmeninę pergalę Išprotėjusio karaliaus moliūginėje arenoje. Nupjaukite tai, ką jūs pasėjote šiame pavojingame žaidime, kuris pagrįstas taktika ir apgaule. Galų gale, Helovynas — nebus Helovynu, kol kas nors negaus į galvą su moliūgu.

Mad King’s Clock Tower — Tiktai Išprotėjęs Karalius gali pasiūlyti jums tokią beprotišką šokinėjimo dėlionę. Jums prireiks geležinių nervų ir stiprių kojų, kad gautumėte turtus, paslėptus pačioje bokšto viršūnėje!

Vienas atsakymas šia "Shadow of the Mad King — veiksmas 2" tema
  1. sega sega parašė:

    Jeigu kam nesigauna puzle nenusiminkite, ne jums vieniems taip yra :)))))

Parašykite komentarą