Helovynas Tyrijos pasaulį aprengė košmaru. Senos istorijos tapo tiesa — Išprotėjęs Karalius Tornas tikras, ir jo beprotystės grąsina visai Tyrijai. Nauji žemėlapiai, dėlionė, įvykiai ir siurprizai laukia drąsių nuotykių ieškotojų!

Realm of the Mad King — mistinės vaiduokliškos durys gali tapti portalais į/iš  Išprotėjusio Karaliaus karalystę. Nuo jūsų veiksmų priklauso, ateis ar išeis beprotystės. Įeikite į beprotišką realybę ir atidarykite naują, paslaptingą žemėlapį, pilną keistų padarų, Helovyninių įvykių ir kitų dalykų, kurie vyksta naktimis.

Lunatic Inquisition — ne viskas yra tikrai gerai pas Išprotėjusį karalių. Jo pakalikai eilinį kartą priešinasi jam. Koks jūsų pasirinkimas — prisijungti prie jų, ar apginti patį karalių? Lunacy (lunatikavimas) užkrečiamas, todėl būkite atsargūs! Mūšyje jūs galite atsidurti ne toje pusėje!

Reaper’s Rumble — surinkite savo asmeninę pergalę Išprotėjusio karaliaus moliūginėje arenoje. Nupjaukite tai, ką jūs pasėjote šiame pavojingame žaidime, kuris pagrįstas taktika ir apgaule. Galų gale, Helovynas — nebus Helovynu, kol kas nors negaus į galvą su moliūgu.

Mad King’s Clock Tower — Tiktai Išprotėjęs Karalius gali pasiūlyti jums tokią beprotišką šokinėjimo dėlionę. Jums prireiks geležinių nervų ir stiprių kojų, kad gautumėte turtus, paslėptus pačioje bokšto viršūnėje!