910b3Living-Story-StarsBendruomenėje reddit, vienas iš vartotojų pasidalino labai įdomiais vaizdais, kuriuose vienas iš gamintojų atsakinėja į kaip kuriuos žaidėjų klausimus. Atsakymai gerokai praplauti, bet yra ir įdomių atsakymų. pavyzdžiui, vienas iš pirmųjų — „Visi Gyvos Istorijos relyzai bus pastovūs. Festivaliai ir viskas kas panašu į tai liks sezoniniu režimu“. Kaip kurie GyvosI aspektai visgi liks laikini, bet pagrindinė dalis liks žaidime.

Be viso šito, buvo pasakyta, kad „GI atnaujinimai bus sukoncentruoti ties istorija, o ne į naujus ypatumus (pvz paskutinis balandžio atnaujinimas) . Bus nedideli techniniai pakeitimai kurie bus reikalingi Gyvos Istorijos palaikymui, bet tai ir viskas kas bus iš techninės pusės.“

Kalbant apie pilną papildymą (pvz Tengu, apie kurią paminėjo žaidėjai), aiškaus atsakymo nebuvo — kūrėjo žodžiais — „Mes turime masę visko nuostabaus, kas tinka papildymui ir tai bus išleista tik data kaip tai bus paruošta, kaip visada“.

Toliau kūrėjas paaiškino anet tylėjimą:
«Visada turime masę nuostabių dalykų, apie kuriuos būtų galima pakalbėti… tik klausimas kiek iš to visko praeis testus ir pamatys dienos šviesą — štai kur klausimas.»
„Priežastis, dėl ko mes neatsakome į tokius klausimus kaip, naujas kontentas ar koki ypatumai, nes mes nežinome. Mes išbandome masę įvairių dalykų ir neviskas būna pateikta relizui.“
„Žaidėjai išprotėtų, jeigu sužinotų, tarkim, mes dirbame ties kažkuo, o po to paaiškėtų, kad mes negalime pateikti, arba negalime išleisti to kažko, todėl mums reikia tylėti, kol nebūsime pilnai įsitikinę apie to kažko relizą.“

Kas liečia pasiekimų eilutę artėjančiam festivaliui — didžioji dalis bus tokia pati, kaip ir praeitą kartą, bet bus pridėta keli nauji dalykai.

Iš principo šiuo pranešimui galiam tikėti, taip kaip šie pranešimai tikrai yra pasakyti anet kūrėjo, bet vis tiek visiem patariu palaukti kol bus oficialus anet pranešimas. Pavyzdžiui, komentaruose reddit vienas vartotojas parašė, kad Kolinas jau kaip ir pranešė, kad tas kurti atsakinėj į klausimus, nevisiškai suprato kontento ateitį, Gyvos Istorijos konetentas ne visam laikui liks žaidime (tokio Kolino pranešimo neradau niekur neradau…)

Laukiame  daugiau naujienų