Meeting the Asura

Kad padaryti šias užduotis gali tekti eiti kelis kartus. Jums reikės padaryti Aggressive Infiltration ir Invisible Infiltration (Tai yra praeiti viską šluojant nuo žemės paviršiaus ir einant tyliai kaip pelytei, nesukeliant jokio įtarimo). Pastarąją užduoti galima vykdyti ir pasirinkus sunkųjį ėjimą (Challenge Mote). Čia jums reikės daug kantrybės ir geros reakcijos.

Invisible Infiltration – 15 pts


Šią užduoti praeisite tik tuomet kai jį praeisite nepastebėtas. bet yra viena išimtis, pastebėtas galite būti tik ekstra atvejais ir greit užmušant priešus. Pastebėti busite tada kai:

  • Įlipsite į Golemų  oranžinius apskritimus
  • Kai busite Asurų stebėjimo zonoje kai pašalinate priešą

Priešams knockdown’us reikia daryti iš nugaros ir tik tada kai priešo nestebi kitas šalia esantis priešas.

Pirmas kambarys

Pirmas kambarys yra praeinamas labai lengvas. Jums reikės tyliai ir nepastebėtiems numušti 4 Asuras. Pradėkite nuo pirmų dviejų, tada luktelėkite kol į nematomą zoną ateis Krewe Guard ir numuškite jį. Sekantys du bus dešinėje pusėje. Ir tada aktyvuosite stiklinės sienos atidarymą. (Nepamirškite, kad juos numušinėti turite iš nugaros).

gw2-invisible-infiltration-achievement-guide

Antras kambarys

Šiame kambaryje jums reikės atjungti dvi signalizacijas. Tai reikia padaryti labai greitai, nes kai atjungiate Golemas bėga iškarto taisyti, tad bukite vikrus ir atjunkite jas greitai.

gw2-invisible-infiltration-achievement-guide-2

Trečias kambarys

Šiame kambaryje yra funkcijos iš pirmo ir antro kambario. Jums iš pradžių reikės pašalinti Asuras nepastebėtiems, o paskui atjungti signalizacijas, kad nepastebėtu golemai.

gw2-invisible-infiltration-achievement-guide-3 gw2-invisible-infiltration-achievement-guide-4

Golėmai yra labai pavojingi, nes atjungus signalizacija jie skubiai bėga juos taisyti, tad jums taip pat greitai kaip antrame kambaryje reikės atjungti signalizacijas. Lengvai tai pasidaro einant su kitu žaidėju.

gw2-invisible-infiltration-achievement-guide-5

Boss kambarys

Šiame kambaryje yra 3 stadijos kurias reikės padaryti be klaidų, kad gautumėte apdovanojimą.

1 Stadija: Padarykite Knock down Vorpp bosui. Tai padarysite labai lengvai, tik svabu jį numušti iš nugaros, kad liktumėte nepastebėtas.

gw2-invisible-infiltration-achievement-guide-6

2 stadija: Vorpp turės užsidėjęs apsauginį skydą, per jį negalėsite padaryti jam žalos, tad tą skydą reikės panaikinti. Jis yra panaikinamas kai jam betaisant generatorių sunaikinate sekantį prie kurio jis prišoks. Sunaikinus generatorių atsiranda burbulas į kurį patekęs bosas praranda savo skydą. Kai jam pasinaikins skydas jį numuškite tik tada kai į jūsų pusę nežiūrės apsauginis Asurą.

gw2-invisible-infiltration-achievement-guide-7

3 Stadija: Kai padarysite antrą stadiją atsiras aplinkui vaikščiojantys golėmai į kurių apskritimus negalėsite įlipti. Taip pat prie generatorių atsiras maži golemai kuriuos jie taisys. Jums reikės juos nuvilioti nuo generatorių ir padaryti viską taip pat kaip antrame žingsnyje.  Bukite atidus atjunginėdami signalizaciją ant sienos, nes turite likti taip pat nepastebėti.

gw2-invisible-infiltration-achievement-guide-8

Numušus Vorpp pakalbėkite su Marjory.

Aggressive Infiltration – 10 pts

Šitą  užduotį reikės padaryti einant agresyviai ir šluojant priešininkus nuo žemės paviršiaus.

1 kambarys

Numuškite visas Asuras kambaryje išskirus 2 asuas kurios žiūri vienas į kitą. Kai numuįite visas Asuras ir golėmą, trenkite vienam iš dviejų Asurų ir greitai juos nudėkite.

gw2-invisible-infiltration-achievement-guide-9

2 kambarys

Bėkite prie didelio golemo ir greitai jį numuškite. Numušus golemą išjunkite signalizaciją.

Room 3

Būdami nematomi numuškite visas Asuras kambaryje ir tada įbėkite į golemų oranžinius apskritimus. Ir greitai nudėkite golemus.

Boss kambarys

Šitą užduoti padarysite labai lengvai. Visu pirma reikia numušti Vorpp ir tada jis pradės šokinėti per generatorius ir atsiras Golemai. Jums reikės įbėgti į golemų oranžinius apskritimus ir išnaikinti visus atbėgusius priešus, o tada bėgti ir muši Vorpp. Ši žingsnį reikės pakartoti ir antrą karta ir jį užmušite.

Unforgiving Infiltration – 20 pts

Šįą užduotį atliksite pasirinkę  Challenge Mote (Įėjus į instancą pačioje pradžioj pamatysite mėlyną burbuliuką). Šią užduoti taip pat paraleliai galite daryti su Invisible Infiltration užduotimi.

gw2-invisible-infiltration-achievement-guide-10

No Refuge

Šią užduotis galite padaryti visas vienu metu, bet to daryti nerekomenduojame, nes sugaišite labai daug laiko.
Don’t Tread On Me – 5 pts


Darant šią užduotį Jums reikės išvengti kai kurių smugių nuo kentaurų. Bukite labai atsargus, labiausiai jums reikia saugotis šių monstrų.

  • Lancers ir Peacekeepers (Jie gali numušti jus nuo kojų ir tada prarasite achievmentą).
  • Nauji atbėgantis kentaurai gali greitai pribėgti prie jūsų.

gw2-dont-tread-on-me-achievement-guide

Dodgy Crowd – 10 pts


Atbėgus pas bosą kentaurą jums reikės išvengti vėjo sienų (Windwalls) ir žemės sūkurių (Sandpools). Žemės sūkuriai atsiranda užmušus mažus golėmus kuriuos jis iškviečia.

gw2-dodgy-crowd-achievement-guide

Vėjo sienas galite stebėti mini žemėlapije , jame pradeda signalizuoti raudonas taškas.

gw2-dodgy-crowd-achievement-guide-2

Wicked Rodeo – 15 pts

Darant šią užduoti jums bus sunkiau tik pas bosą kentaurą. Nes jį mušite daug ilgiau ir sunkiau. Taip pat atsiras daugiau žemės sūkurių ir vėjo sienų.