xncsoft_jpg_pagespeed_ic_BGACCeUd4eGegužės 10 dieną, NCSoft pravedė finansinę konferenciją, kurioje generalinis direktorius Nah Seong Chan paminėjo, kad žaidimui Guild Wars 2 ruošiamas didelis papildymas.

Mes ruošiame papildymo paketą, bet šiuo momentu mes negalime pasakyti, kada jį paleisime, mes sekame situaciją.

Mes stebime, kaip yra kuriamas žaidimas ir sprendžiame, kada bus geras momentas startui, šiuo momentu mes tik svarstome.

Iš tikro, apie tai, kad didelis papildymas yra gamybos procese, buvo jau žinoma nuo pat Guild Wars 2 starto pradžios. O kas liečia paleidimo datą — daugumas spėja, kad GW2 vystosi labai panašiai, kai vystėsi savo laiku GW1, ir daugumas įvykių sutampa, o tai reiškia, kad pirmas stambus GW2 papildymas gali pasirodyti lygiai po metu nuo žaidimo starto pradžios, taip pačiai kaip vyko originaliame Guild Wars žaidime. Tačiau šiai minutei tai tik spėlionės.

Kas liečia finansinę kompanijos būklę, ji įvertinta kaip stabili ir auganti. Taip kaip, NCSoft pelnas pirmame ketvirtyje 2013 metų krito lyginant su ketvirtu 2012 metų ketvirčiu, tačiau, jeigu sulyginti 2012 m. pirmąjį ketvirtį ir 2013 m. pirmąjį ketvirtį, finansine kompanijos sėkmė yra pilnai stabili.