Kas liečia dėl informacijos dalinimosi draudimo sutarties…
Žinoma tai jūsų pasirinkimas, ar laikytis šios sutarties, bet žinokite, išsiaiškinti kuris paskelbė — ne tokia jau ir didelė bėda, po ko jūs kaip minimus būsite nušalinti nuo beta įvykių dalyvavime. Praeitame beta įvykyje jau buvo nutikęs. Dėl to ir yra labai mažas informacijos nutekėjimas.
O taip pat atminkite, jeigu tarp mūsų bus daug pažeidėjų, leidimas dalyvauti beta įvykiuose gali būti uždraustas visai Lietuvai.

Užsiregistruoti į beta įvykį šioje nuorodoje! Paskubėkite! Puslapis bus pasiekiamas tik 48 valandas!

Nedidelis registracijos gidas [spoiler effect=”simple” show=”Rodyti” hide=”Paslėpti”]
1. Parsisiųskite testavimo programą, palaukite kol ji apdirbs jūsų kompiuterio duomenis ir paruoš siuntimo ataskaitą.
2. Paspauskite mygtuką  Send, programa jus nukreips į apsaugotą puslapio zoną, kur reikia užpildyti nedidelę registracijos formą:
– E-paštas
– Amžius
– Šalis
– Kalba

Informacija apie Gildiją (Nebūtina)
– Gildijos pavadinimas
– Gildijos dydis
– Gildijos puslapis

Likusi informacija (Nebūtina)
– Iš kur jūs sužinojote apie žaidimą
– Kokio žanro žaidimus jūs žaidžiate
– Kokio tipo jūsų žaidimas

Paspausti mygtuką Submit


Laukite patvirtinančio laiško[/spoiler]

Dėmesio!

Jeigu programa negali išsiųsti duomenų ir todėl nesuveikia registracijos puslapis — truputį palaukite, kol ji suveiks.
Jeigu programa negali išsiųsti duomenų, bet registracijos puslapis veikia, didelė tikimybė kad jums padės sekantys veiksmai:
– Atjunkite antivirusinę
– Atjunkite ugniasienę
– Jeigu pas jus operacinė sistema Win7 — paleiskite programą su administratoriaus teisėmis (paspauskite kairį klavišą pelės, punktas „Run as Administrator“)

Jeigu jus verčia nusiminti, kad programa aptinka tik vieną HDD (o pas jus jų du ir daugiau), nepergyvenkite. Programa įrašo visą jūsų kompiuterio konfigūraciją. Tik visko neišveda į ekraną.

Jeigu negalite pasirinkti šalies — kaip tik įvesite pirmas raides, turi iškristi šalių sąrašas. Jeigu jis neatsiranda — pabandykite pasinaudoti kita naršykle.

Jeigu jūs negaunate patvirtinančio laiško — nepergyvenkite, greičiausia jus užregistravo. Po kurio tai laiko, registracijos puslapyje atsiras skiltis, kurioje bus galima užklausti patvirtinimo pakartotinai, pasitikrinimui, ar jūs užregistruoti ar ne.

Patvirtinančiam laiške nėra jokios svarbios informacijos, jeigu jums atėjo laiškas su keistom raidėm ir skaičiais — nieko baisaus. Laiškia tik informacija iš stiliaus „ačiū už registraciją“.

Dėl registracijos su skirtingais e-pašto adresais — niekur neparašyta, kad tai yra uždrausta, bet tai yra jūsų rizika. Įskaitant, kad ArenaNet turi jūsų IP adresą ir pilna konfigūracija jūsų kompiuterio. Atitinkamai išsiaiškinti dvigubą registracija jiems nesukels jokių sunkumų. Greičiausiai sudvigubinta registracija bus atmesta pačios sistemos (t.y. bus palikta tik pirmoji registracija kuri buvo padaryta su tokia pačia konfigūracija), taipogi, gali būti įvestos kažkokios sankcijos.