Nors aš pastoviai dalyvavau kuriant startinius video filmukus, skirtus visoms rasės, man visada buvo įdomu stebėti, kaip mūsų komanda tai realizuoja. Toks jausmas, tartum kiekvieną kartą atidarai dovaną gimtadienio proga.

„Filmukas paruoštas!“, sakydavo kinematografų komanda, ir mes su vėjeliu bėgdavom jo žiūrėti per menininkų kompiuterius (Džefas Grabas gali kategoriškai paneigti savo „su vėjeliu“, bet netgi jis maniakiškai šypsojosi, kada mes visi pamatėme startinį asuros filmuką). Mums kiekvienas filmukas – tartum rasės gimimas, pirmosios žaidėjų emocijos žaidimo visatoje.

Silvari

Startinis silvari video yra labai svarbus. Anksčiau mes niekados nerodėme šios rasės žaidime, ir žaidėjai nežinojo silvari istorijos Guild Wars visatoje. Nors tai buvo pats tikriausias iššūkis, bet mes gavome galimybę papasakoti apie pagrindinius silvari įgūdžius, kurie turi lemtingas reikšmes, padėsiančias suprasti šią rasę – apie Svajonių Sapną (Dream of Dreams). Turint omenyje, kad silvariai gimsta jau suaugę, mes nusprendėme jų mokslus pravesti jiems sapne, o startinis filmukas turėjo tai parodyti. Jis pilnas informacijos, bet jis taip pat kokybiškai atvaizduoja jausmingus vaizdus, o ne konkrečią realybę.

Mums reikėjo atvaizduoti ne tik silvari mentalitetą, bet ir tai, kas jie tokie, kaip jie mato save Tyrijos pasaulyje, kur ir kokią istorijos liniją jie užima šiame pasaulyje. Pridėkite prie visko tai, kad mes turėjome pavaizduoti biografinį pasirinkimą, pristatyti jau žinomą personažą Keit (Caithe) ir nustatyti silvari „jausmus“.

Startinis Guild Wars 2 video skirtas tam, kad įvestu jus į žaidimą, aprūpindamas dramatiniais efektais, vizualiais komponentais ir greitai bei pilnai papasakotų jums apie jūsų personažo rasę. Tikime, kad jūs paaukosite 2 minutes savo brangaus laiko tam, kas tapo šio nuostabaus žaidimo pagrindu.

Tikiu, jums patiko šis trumpas pasakojimas apie mūsų meninį procesą. Negaliu sulaukti, kada pamatysiu jus, žaidžiančius šiame žaidime!